Izmir Görüşmesi ~ screamadle & pennywise

2 hafta önce Izmir'deydim sağolsun Batu(Pennywise)'da vakit ayırdı geldi benimle görüşmeye, Istanbuldan arkadaşlarımla gitmiştim gayet hoş bir memleket herkese tavsiye ederim :D Ozellikle Küçük Park ve Kordon ?!!!!!!.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

*extraloob tarafından topic global yapılmıştır penny meşhur olsun iyice penny bana imza yap kampanyasından sonra bu iyi gidecektir :twisted:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kamera'dan kaynaklanıyor HP diye bir güven vardı aslında ama yeterince iyi değilmiş kedi gibiyiz hepimiz resimlerde :mrgreen: Tarih 2005 olarak geçiyor ama düzeltmediğim için, asıl tarih 2008 Mart'ın son haftası ^^

bütün fotolarda araba farı görmüş sokak kedisi gibi çıkmışız ama güzel bi geceydi baya eğlendik :D o ilk fotodaki arkada penny tobacco shop ta neyin nesi lan?ilk defa görüyorum,farkedince vay anasını dedim direk yarın alsancağa inecez zaten arkadaşlarla oranın sahibine sormam lazım bu isim nerden aklına gelmiş acaba :D

o büfe bizim pil aldığımız yer değilmi? :D ben kesin farkederdim yoksa o penny yazısını :D fotoyu cem e yolladın o da böyle bi atraksiyon yaptı diye düşünüyorum ama hadi bakalım :D

Pennywise demiş ki:
bütün fotolarda araba farı görmüş sokak kedisi gibi çıkmışız ama güzel bi geceydi baya eğlendik :D o ilk fotodaki arkada penny tobacco shop ta neyin nesi lan?ilk defa görüyorum,farkedince vay anasını dedim direk yarın alsancağa inecez zaten arkadaşlarla oranın sahibine sormam lazım bu isim nerden aklına gelmiş acaba :D
Hacı alsancakda Sevgi Pastanesi Var bilmeyen Yok.Git orada Otur Gör İzmirin Kızlarını :P(Cadde Üzerinde+Hiltona yakın) :P

gscihan demiş ki:
Pennywise demiş ki:
Hacı alsancakda Sevgi Pastanesi Var bilmeyen Yok.Git orada Otur Gör İzmirin Kızlarını :P(Cadde Üzerinde+Hiltona yakın) :P
Pastanemi? O_o Biz daha çok meyhane arayışındaydık ?!!!!!!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
işte en güzel etkinlik bu çıkıp gittiğin yerde buluşacaksın ben geliyor gel diyeceksin öpüyorum canımcım batularım sizi güzel olmuş lakin bir çok enstantene dikkatimi çekti :P :lol:

penny tobacco süppoo olmuş, gözleri araba farkı gibi harbiden insan picasa kurar otomatik kırmızı gözlü resimleri lap diye düzenliyor gözler normale dönüyordu es geçilmiş bir basit hata :twisted:

scream baba kaç tane piercing var fotodan saydım sağ kulak 5 sol kulak 2 kaş 1 doğrumudur :D

penny güzelim seni de semtinde görmek çok güzel birşey be tshirtun nargilecide acayip tatlı çıkmış nargile sanki tshirtta baskı gibi cillop parlıyor.

bu arada last question for mates XD ne zaman kurguladınız yahu bunu da buluştunuz :?!!!

Hacım sıradan gideyim ben kafama göre :P Picasa kurulu ancak kim uğraşabilir kırmızı gözlerle oynamaya? :D Bizim arkadaşlarla Izmir'e gitme düşüncemiz çok ani oldu çarşamba günü karar verdik perşembe akşamı çıktık yola gitmeden Batu'yuda aradım görüşürüz dedi bu şekilde 2 Batu buluştu :mrgreen: Son olarakta kaşta bir, sol kulakta 4, sağ kulakta 2 war hacım ?!!!!!!.

os1

olduser
screamadle demiş ki:
Hacım sıradan gideyim ben kafama göre :P Picasa kurulu ancak kim uğraşabilir kırmızı gözlerle oynamaya? :D Bizim arkadaşlarla Izmir'e gitme düşüncemiz çok ani oldu çarşamba günü karar verdik perşembe akşamı çıktık yola gitmeden Batu'yuda aradım görüşürüz dedi bu şekilde 2 Batu buluştu :mrgreen: Son olarakta kaşta bir, sol kulakta 4, sağ kulakta 2 war hacım ?!!!!!!.
abi bişey soracaktım onlarla rahat ediyormusun ? inş. kızmassın

piercing'in sonradan çektirdiği bir acı yok, ama kıkırdağı deldirmek külliyen zarar. Hem deldirirken canın bayağı yanıyor hem sonrasında acı şekiyorsun

gscihan demiş ki:
Pennywise demiş ki:
3 senedir o dediğin kızların en güzellerinin arasında okuyorum ben(İEÜ) :D

Pennywise demiş ki:
gscihan demiş ki:
Pennywise demiş ki:
3 senedir o dediğin kızların en güzellerinin arasında okuyorum ben(İEÜ) :D
İzmir'in Kızları Semt Semt Güzel Her Okulunda Binbir Çeşit :twisted: Biraz süründürüyorlar Ama Oda Klasik İzmir Kızı tripleri.İzmirli kıza Vurulduysan Katlanacan O kadarınada ?!!!!!!.....

Yukarı Alt