Evet arkadaşlar izmir gaziemir ulaştırma komutanlığına çıktı askerliğim 28 mayısta teslim oluyorum.Oraya askerliği çıkan arkadaşlar varsa konu altına yazsınlar tanışalım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wayyy be bunu hemen arşive alıyorum, ben 20 yıldır forumlarda takılırım hep gördüğüm askerliğim şuraya çıktı 76/1 devreyim gibi yazıları görürdüm sonra ben büyüdüm site açtım ve hep bekledim off topicte işte o gün geldi çattı asker uğurlamalarımız başladı, daha önce de lotus ve birisi daha gitmişti ama şimdi sen 3 tane oldu helal be demek ki artık herşeyin paylaşıldığı büyük bir site oluyoruz.

gelelim askerliğine bence yazın gitmek harika acemiliğin sıcaklarda geçecek fazla üşümeyeceksin sonra ustaya gidersin izmir olması çok güzel neden dersen sıcak iklim zati ayrıca çarşılarında güzel olur bu gaziemir havaalanının orası galiba şehire 20dk mesafede güzel mekan walla hayırlı olsun hayırlı teskereler dilerim.

şafak saya saya biter makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
1.bölük jip "landrover",ambulans 2.böl man 3.bölük mercedes-man 4.bölük cavus yetiştirme (75 gün acemi eğitimi)

biraz araştırdım da Türkiye'nin en kebap yeri diyorlar hadi iyisin kuzum 75 gün yatacaksın şükret bence ve orada kalmaya bak ^_~

hayırlı olsun benım amcam orda astsubyalık yaptı ve tahını konyaya cıktı 2 yıl önce bu sene emekli oluyor orda kalırsan sana kıyak gectirebilirim^^

aydında oturuyoruz zaten çok yakın oldu bize hatta bugün gidip geldik baktık birliğe havaalanının yanında güzel bir yere benziyor hayırlısı olsun.

Hayırlı Teskereler yüce ALLAH'ım bize de vatan borcumuzu ödemeyi nasip etsin

extraloob demiş ki:
wayyy be bunu hemen arşive alıyorum, ben 20 yıldır forumlarda takılırım hep gördüğüm askerliğim şuraya çıktı 76/1 devreyim gibi yazıları görürdüm sonra ben büyüdüm site açtım ve hep bekledim off topicte işte o gün geldi çattı asker uğurlamalarımız başladı, daha önce de lotus ve birisi daha gitmişti ama şimdi sen 3 tane oldu helal be demek ki artık herşeyin paylaşıldığı büyük bir site oluyoruz.

gelelim askerliğine bence yazın gitmek harika acemiliğin sıcaklarda geçecek fazla üşümeyeceksin sonra ustaya gidersin izmir olması çok güzel neden dersen sıcak iklim zati ayrıca çarşılarında güzel olur bu gaziemir havaalanının orası galiba şehire 20dk mesafede güzel mekan walla hayırlı olsun hayırlı teskereler dilerim.

şafak saya saya biter makara:
teşekkürler okan abi havalimanı var birliğin hemen bitişiğinde devamlı uçak kalkıyor güzel yere düştük.
Love ExL :muck:

Önemli olan acemilik degil ustalıgı yaptıgın yer.İzmire acemilige gidenler yüksek oranla dogu taraflarındaki jandarma birliklerine gönderiliyor.Fazla sıkma kendini,gittiginde ilk hafta tanısırken zorluk cekersin tanıstımmı vazgecemezsin sınıf ortamı gibi..Kebap-sis konusunada pek bisey diyemicem.Vatanın her karıs topragı bizimdir,nereye gönderirlerse sıkılmadan giderim..(Üniye gitmeseydim önümüzdeki yıl bende askerdim :nod: :thumbsup: )
Hayırlı teskereler kardesim,vatan senden hizmet bekler nese: :byes:

Crisis demiş ki:
Önemli olan acemilik degil ustalıgı yaptıgın yer.İzmire acemilige gidenler yüksek oranla dogu taraflarındaki jandarma birliklerine gönderiliyor.Fazla sıkma kendini,gittiginde ilk hafta tanısırken zorluk cekersin tanıstımmı vazgecemezsin sınıf ortamı gibi..Kebap-sis konusunada pek bisey diyemicem.Vatanın her karıs topragı bizimdir,nereye gönderirlerse sıkılmadan giderim..(Üniye gitmeseydim önümüzdeki yıl bende askerdim :nod: :thumbsup: )
Senin gibi yol ayrımındaki arkadaşlar için ufak bir uyarı yapyım sırf askerliği kısa dönem yapmak için 4 yıllık bir fakülte okunur sosyal getirisi hariç tabi. :thumbsup:

benimde erteletme şansım vardı fakat erteletmek istemedim.Diyelim 4 sene ertellettim geldim 24 yaşıma iş kurarım belki evlenirim onca şeyi arkada bırakmak tamda hayat şekillenmeye başladığında askerlik olsun istemezdim o yüzden erken erken gidip gelmek daha hayırlı göründü bana.

Melik demiş ki:
Crisis demiş ki:
Senin gibi yol ayrımındaki arkadaşlar için ufak bir uyarı yapyım sırf askerliği kısa dönem yapmak için 4 yıllık bir fakülte okunur sosyal getirisi hariç tabi. :thumbsup:
kısa dönem askerlik yok artık hacım.. :) Bu devlete yetismis bireyler lazım.O kadar kurulu üniversite varken neden gidip yararlanmayalım,bizimkide vatani görev bir yerde :thumbsup: :muck:

Yukarı Alt