Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bu mesaj Xperyon rumuzlu uyeden alinti yapildi
Xperyon demiş ki:
Arkadaşlar tekrar söylüyorum ister inanın ister inanmayın bu kargaşa durumu hiçbirşey getirmez ve olduki seçime gidildi gene tayyip başbakan olmazsa bana hertürlü küfürü edebilirsiniz ama forumda değil ve sinirli olsanızda her nekadar forum kuralları dahilinde küfür ve hakareket edilmemesi gerekir.
Dostum erdoğanın yerine kılıçdaroğlu veya bahçeli geçse ne olacak Bahçelinin geçmesini istemem eğer geçerse türkiye biter sokaklarda sırf sadece savaş olur kılıçdaroğlu zaten yalancının teki bu ülkede bu adamlar olduğu sürece protesto saldırılar bitecekmi sanıyorsunuz ? demek istediğim bunların sebebi sadece Erdoğan değil bütün partiler diktatör

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Salvation rumuzlu uyeden alinti yapildi
Salvation demiş ki:
Bu mesaj Serj rumuzlu uyeden alinti yapildi
Serj demiş ki:
Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
Camları devirince, polise taş atınca 2 gün önce terörist diye sövdüklerinizden ne farkınız kalıyor?
sen gerizekalısın, başka açıklaması yok
Çok cahil bir ülkeye sahibiz sizinde anlamadığınız bir şey var tayyip istifa etse ne olcak kılıçdaroğlu veya Bahçeli geçmeyecekmi Onların Ne halt olduğu gözlerinden belli zaten kılıçdaroğlu yalancı dolancı tayyip dini kullanan biri Devlet bahçeli gelirse zaten türkiye diye bir şey kalmaz bunları düşünemicek kadar cahil olmayın kim yönetecek bu ülkeyi ozaman ? Ozaman bu türkiyede Çok saldırılar olacak protestolar olacak Çünkü bitane adam gibi başbakanlık yapacak adam yok kim gelirse gelsin o koltuğa bu ülke böyle gidecek
suankinden iyidir

o kadar geri kafalık yapıyorsunuzki farkında deilsiniz anamuhalefet kendine ekmek çıkarma peşinde sizde onlara yardımcı oluyorsunuz kendi polisini kendine düşman eden zihniyete ne denirki en kötü nolur askeri darbe olur kenan komutanınız yaptığı gibi sonra başa gelip türkiyeyi borç batağına soktuğunuz gibi tekrar geri çekersiniz . hani diyorsunuzda polis arkasına akpartili gençleri almış siz yaptığınız nedir oraya burayı yağmala polise saldır polis tavrını koyunca devlet suçlu . eğer şuanda tayyip deilde kılıçdaroğlu veya bahçeli olsaydı şuanda kimlere boyun eğiyorduk allah bilir .

Xperyon

Bilgiliyim
Sadece sakin olunması gerekir gazlara gelmiyelim yani @tenpanter sen o adamı kâlemi alıyorsun hala konuşsun dursun bırak 46nın teki zaten.Ülke birbirine girmiş tayyip hala ağaç derdinde bu adamın acilen kendinede aynada bir bakıp ben ne yapıyorm demesi lazım ben elimden geldiği kadar birçok kaynaktan takip etmeye çalışıyorum polis çok gaddarca hareket ediyor gerçekten bunlara bir son verilmesi gerekir bu kadar olmaz artık iki tarafta birbirinden hıncını aldı uzatmanın yada büyütmenin dünyaya açmanın alemi yok ingilizler altını kaşımaya başladı gene yunanlılara giydirebilirsek bu olayı kârdır :P

-CHP ülkeye gelse 1tane vaadine tutmaz muhalefet yapmaktan aciz.MHP gelse kan gövdeyi götürür.Malesef en kötülerin içinde gene en iyisi Akp demek durumundayım hernekadar fikirlerim akp zıttıda olsa malesef acı gerçek bu ülkemizi doğru düzgün yöneticek parti yok herkez cebi doldurmanın peşinde :detective:

kırk yıllık amerikan'cıyım, her hafta rutin olarak işçi partisi'nin biber gazı yemelerine gülerim. ama bir arap mitolojisinin üzerinde yaşadığım kıta parçasına hükmetmemesi içinde seve seve biber gazı yerim. bugün yaşayıp gördüklerimden sonra hâlâ daha polisi savunan insanlar varsa ilk önce vicdanını sonra da başka bi taraflarını sorgulaması gerekir.

Nolmuş anlam veremedim sbux calışanlarımı katletti sizi baslığın amacı ne videodakilerle alakası ne?

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Nolmuş anlam veremedim sbux calışanlarımı katletti sizi baslığın amacı ne videodakilerle alakası ne?

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile
Hacı olay şu taksimde insanlar gazdan bayılmış starbucks'a sığınmak istemişler onlarda içeri almamış insanları.

Bahcleli gecsin % 600 zam yapicak nede olsa :mrgreen:

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt