1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

İzle Kazan Reklam İzledikçe Para Kazanın :)


 1. GreenPearL

  GreenPearL Bilgiliyim

  Kayıt:
  1 Eylül 2009
  Mesajlar:
  1.946
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Bende bi site paylaşayım Reklam.Tv... Uzun zamandır var reklamları izleyerek puan kazanıyorsunuz kazandığınız puanlarıda alışveriş sitesine göndererek istediğiniz ürünü bedavaya alıyorsunuz. Önceden az puan veriyolardı şimdi bonus puanları 4 kat yükseltmişler güzel puan kazanabiliyorsunuz... Ayrıca alt üyelik sistemi de var... Her alt üyenizden 1000 puan ayrıca izlediği reklamlardan da puan kazanabiliyorsunuz...

  Refarans Üye Olun Bende Kazanayım Sizde

  Ayrıca bu sitenin davetiyesini isteyen olursa özel mesajlarında maillerini yazarsa davetiyleri hemen gönderilir.

  Nasıl Çalışıyor?

  REKLAM.TV

  - Reklam verenle reklam izleyen arasındaki köprüde izleyene kazanç kapısı açan bir sanal pazarlama sitesidir.

  - Reklam.TV�de sadece reklam videoları izleyebilirsiniz.

  - İstedikleri zaman değil, istediğiniz zaman reklam izlemek istiyorsanız


  - İsterseniz;
  Tıklayın bol bol reklam izleyin, stres atın, dinlenin, eğlenin, yeni reklamları, ürünleri görün, kıyaslayın, seçin, firmaların sayfalarına bağlanın.

  - İstemezseniz;
  Yine tıklayın!
  Bu sefer hem reklam izleyin, hem de bedava hediyeler kazanın...

  - Nasıl mı?
  Şöyle;
  Reklam.TV'ye ücretsiz üye olun.
  Reklamları izleyin izlediğiniz her farklı reklamdan sonra doğrulama kodunu girin puanları kazanın.
  Gün içinde ne kadar çok farklı reklam izlerseniz, o kadar çok puan kazanırsınız. Eğer bonus puan yüklü reklamları izlerseniz, puanlarınızı kat kat arttırabilirsiniz.(Bonus puanlar sistem tarafından elektronik olarak her gün değişik reklam videolarına yüklenmektedir.)Ayrıca sitemize arkadaşlarınızı davet ederek onbinlerce puan kazanabilirsiniz.

  - Puan durumunuzu sisteme her giriş yaptığınızda görebilirsiniz.

  - Biriktirdiğiniz puanlarla, işbirliği yaptığımız sanal alışveriş mağazası http://www.hizlial.com dan dilediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz. Nasıl alışveriş yapıldığı hakkında ayrıntılı bilgiye Sıkça Sorulan Sorular linkinden de ulaşabilirsiniz.

  Hediyelerimize ücretsiz sahip olabilmek için; minimum 250.000 puan biriktirmelisiniz. İkiyüzellibin veya üzeri puanlarınızı http://www.hizlial.com a aktarmalısınız. Hızlı Al da 250.000 puanın karşılığı 25 TL dir. Üzeri her 10.000 puanın değeride 1 TL dir. Hızlı Al dan puanınızın karşılığı tutarda ürün alabileceğiniz gibi, eksik veya fazla fiyatlı ürünleride tercih edebilirsiniz. Fazla fiyatlı ürününün fiyat farkını Hızlıal a ödemek durumundasınız. Eksik fiyatlı ürün tercih ederseniz aradaki fark Hızlı Al hesabınızda bakiye olarak kalır. Bir sonraki siparişinizde bu bakiyeyi kullanabilirsiniz. HızlıAl a puanlarınızı aktarma işleminiz sistemimiz tarafından onaylandıktan sonra, ürün siparişi verebilirsiniz.

  .- Yeni hediyeler kazanmak için Reklam.TV�de reklam izlemeye devam edin.

  Sistem güvenliği açısından;
  - Üyeler gün içinde (24 saat) farklı reklamları izledikçe puan kazanırlar.Üyeler eğer bir reklamı (24 saat) bir gün içersinde birden fazla izlerlerse puan kazanamazlar, aynı reklamdan ancak 24 saat sonra puan kazanabilirler.
  Yani her reklam izledikçe mutlaka puan kazanırsınız, bonuslu reklamlar sayesinde puanlarınızı kat ve kat arttırabilirsiniz.

  İzlediğiniz her reklamdan bonus puan kazanma şansınız vardır, reklam uzunda olsa kısada olsa bonus kazanabilirsiniz. Ancak bonus puan veren reklamları bulmanız durumunda bonus puan kazanabilirsiniz.

  -Reklam.TV�de sadece Türkiye�de ikamet eden kullanıcılar üye olabilir, hediye talep eden üyeler, Türkiye sınırları içerisinde bir adres belirtmelidir, Türkiye sınırları dışına hediye gönderilmez.

  gerisi siz değerli üyelere kalmıs. saygılarımla...