Wuhuuuu bugün kralın doğum günüymüş :) bu olayı 40gün 40 gece kutlamamız lazım sadece 1güne sığdırmamız yanlış olur :))
İyi ki doğdun brotha.İyi ki doğdun ve bizi böyle bir sitede buluşturdun,seni ve birbirimizi tanımamızı sağladın :)
Nice musssmutlu yıllara :dance:
Seni seviyorum(z) :kalp: :muck: :beer: :kalp:

İyiki doğdun abi nice mutlu senelere.
Ps:Alkolu ve sigarayı bıraktıgın için senin adına çok sevindim :D

extraloob demiş ki:
alkol ve sigarayı 1 ay bıraktım kuzum fit bir vücut uğruna spora sardım fena halde :P
fitness sart abi :D Sigara kadar zararli birsey yok zaten abi baslama sakin al benden sana bir hediye :D Isvecin en guzel seylerinden biri :P
- Resim Silinmiş.ICmesen bile her evde bulunmali sahsen ben absolutlarin koleksiyonunu yapiyorum az kaldi hepsini toplamaya D:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

EliteTurk

Aileden
Nice seneleri beraber geçirmemiz dileğiyle iyi doğdun bro. :kalp: :muck:

Ps: Buda benim sana hediyem çok hatun karı kız kuku veren olmuşda onları gezdiricek araç veren olmamış o kadar hatuna özel bir Hummer yeter diye düşündüm. :twisted:

- Resim Silinmiş.

İç dizayn görüntüsü

Senin için az bile. 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
of offf ne hediyeler alıyorum yaa bayıldım hepsine binlerce teşekkürler canlarım muazzzam hepsi birbirinden kıymetli ve cici :kalp: :muck:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
LegendMaster demiş ki:
Nice seneleri beraber geçirmemiz dileğiyle iyi doğdun bro. :kalp: :muck:

Ps: Buda benim sana hediyem çok hatun karı kız kuku veren olmuşda onları gezdiricek araç veren olmamış o kadar hatuna özel bir Hummer yeter diye düşündüm. :twisted:

- Resim Silinmiş.

İç dizayn görüntüsü

Senin için az bile. 8)
OMG 8O Bunun aynından benim doğum günümde de istiyorum. Acayip kıskandım :mrgreen:

extraloob demiş ki:
of offf ne hediyeler alıyorum yaa bayıldım hepsine binlerce teşekkürler canlarım muazzzam hepsi birbirinden kıymetli ve cici :kalp: :muck:
Okan abi yeminini bir gunlugune boz :D Aksama redbull absolut'u unutma :D

Yukarı Alt