Abim ilk defa böyle uzun bir doğum günü kutlayacağım.

Bu siteye attığım ilk adımlarda tanıdın beni ama tabii küçüktük zor bir blu çağı geçirdik, agresiftim sinirliydim, nasıl desem acemiydim ama yinede bıkmadın şans 1 verdin olmadı 2 verdin olmadı ama 3 te dank etti ve beni bu rütbeye kadar yükselttin abim benim bana etiği öğrettin,güzel muhabbeti senle öğrendim be abim ara sıra telefonlarımı açmasanda açınca çok mutlu oluyorum sen kapayana kadar durmadan konuşuyorum vallahi. :P

Ama yinede adam ettin beni bu sitede, liseye de geçtim ben geldiğimde buraya 7.sınıfa 6.sınıfa gidiyordum şimdi ise olduk 10. sınıf bildiğin ellerinizde büyüdüm yani sizin.

Bana bugune kadar bütün yardımlarından dolayısı sana çok teşekkür ediyorum abim benim NİCE MUSSSSSSSMUTLU YILLARA :muck:

:kalp: :kalp: :kalp:
:kalp:
:kalp:

BUDA SENI COK SEVEN EMRENIN E 'Sİ , EXL'İN E 'Sİ :beer: :beer:

Doğum günün kutlu olsun okan abi.
Ps : yakıştıramadım sana .. :/ Sen daha evdemisin yahu? vallahi istanbulda olucam akmıştım alemlere alkolsuzde olsa ( Ramazandayız 26 Gün kaldı alkol yok ^^ )

İyiki Doqmuşsun Okan abi yaa.. Nice Mutlu Seneler Dilerim Sitedeki başarılarının ve insanlara karşı olan sıcak tutumunun devamını dilerim....
nese: nese:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
canlarım benim çok teşekkür ederim acayip tebrik alıyorum çok hoş birşey gerçekten yaa 1 yıl boyunca hep içimizden birilerinin doğum gününü kutladık bu sefer benim yeahhhhhhhhhhh yupppii heyoooooooooooooooooooo çen çennnnnnnnnnnnnnnnnn çeriiiii di dip bu parappppppppppppppp yuppiiiiiiiiiiiiiiii heyooooooooooooo :dance: :muck: nese: :kalp: :santa: :beer:

bu nasıl bir sevinçtir ya :mrgreen:
heyoooooooooooooooooooo çen çennnnnnnnnnnnnnnnnn çeriiiii di dip bu parappppppppppppppp yuppiiiiiiiiiiiiiiii heyooooooooo

Yukarı Alt