tebrikler bide ordaki 5 damage ne oluyo bende anlamadım :D köpek daha fazla vurur biri daha mı var orda?

İvy nin arkasındakinin 10 15 lv köpeği 5 dmg vuran.O charın 5 dmg vuracağına inananlar silsin charlarını.Hatta yaksınlar pc lerini xD

kac kişi var görmüyonuz mu :) car silmek öle kolay mı ben o carı kascam die :d 25 k vuruyom ıvye daha ne olsun

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
tbrklerde 5 dmg vurmuyor arkadakıler kopegıne 5 vuruyor + sıl charı dıyen arkadasa soyluyorum senın o kadar level charın oldumu? ukelalık bu ınsanların charlarıyla dalga gecılmez gorende sun setlı elınde sun olan serverın kralı bır charı var sanar her yenıldıgın adam charı sıldırseydı serverda 1 char kalırdı oda en guclusu oyle seymı olur hem yanlıs goruorsun hemde sıl o char ı :( :S

fatalaty demiş ki:
tbrklerde 5 dmg vurmuyor arkadakıler kopegıne 5 vuruyor + sıl charı dıyen arkadasa soyluyorum senın o kadar level charın oldumu? ukelalık bu ınsanların charlarıyla dalga gecılmez gorende sun setlı elınde sun olan serverın kralı bır charı var sanar her yenıldıgın adam charı sıldırseydı serverda 1 char kalırdı oda en guclusu oyle seymı olur hem yanlıs goruorsun hemde sıl o char ı :( :S
katılıyorum ^^

Yukarı Alt