1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

iTwin ile iki bilgisayar kolayca bağlanabilir..


 1. Swatch

  Swatch rank8

  Kayıt:
  7 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  456
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  USB kapasitesini aşan paylaşımlar için kullanışlı
  İki bilgisayar arasında veri taşımak için USB belleği önce birine takıp verileri atmak, sonra taşıyıp diğer bilgisayara aktarmak zahmetli geliyor olabilir. Elinizdeki USB belleğin kapasitesi, aktarmak istediğiniz dosyaların boyutuna yetmeyebilir.

  Kalıcı çözüm evde veya

  iş yerinde bir ağ kurmak veya dizüstü bilgisayarla olan ağa dahil olmak. Ancak dosya ve klasör paylaşmaya çalışırken kullanıcıların can sıkıcı problemlerle karşılaştığı da oluyor. Bazen işletim sistemi farkları, bazen ağ şifresini unutmak gibi basit bir problem veya gözden kaçan detay bir ayar bu işi zahmetli hale sokabiliyor. Hiç yoktan vakit kaybına sebep olabiliyor.

  Üşengeçler için bu işin daha kolay bir yolu var. Bir çift USB belleğe benzeyen iTwin ile iki bilgisayarı birbirine bağlamak mümkün. Bu ilginç ürün sayesinde kullanıcı ağ ayarlarıyla uğraşmaksızın iki bilgisayarı güvenli bir şekilde birbirine bağlayabiliyor. Bir çift USB bellek boyutunda olan ve haliyle kolayca her yere taşınabilecek bu araç, oldukça kullanışlı olabilir.

  İki bilgisayar arasında sürükle bırak yöntemiyle dosya aktarımı iTwin ile kolayca mümkün oluyor.Ürünün 2010 yılında 99 dolardan satılması planlanıyor