1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

İtirazım var!


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir

  İtirazım var!
  'Tek sorumlu benim' diyen Mustafa Denizli'ye katılmadığını belirten Yusuf Şimşek, 'Bugüne gelmemizde hepimizin payı var. Çünkü geçen yıl yarattığımız ortamdan uzaklaştık' dedi.

  [​IMG]

  Siyah-Beyazlı ekibin tecrübeli futbolcusu Yusuf Şimşek, takımın ligde bulunduğu bugünkü kötü konumumda herkesin payı olduğunu söyledi. Kara Şimşek, takımın lige kötü başlamasının perde arkasını aralarken, “En korktuğumuz şey başımıza geldi. Hatırlarsanız İspanya kampı dönüşü Sevilla Havalimanı’nda yaptığımız sohbette, ‘Rakiplerimiz çok güçlendi. Ancak biz kadro ve moral olarak hepsinden öndeyiz. Eğer çifte kupa aldığımız ortamı koruyabilirsek önümüzde kimse duramaz’ demiştim. Maalesef bu ortamı tam olarak sağlayamadık” dedi.

  ‘Cesurca teşhis konmalı’

  Bunda herkesin suçu olduğunun altını çizen Yusuf Şimşek, gelecek için hâlâ umutlu olduğunu vurgulayıp, sözlerine şöyle devam etti: “Hepimizin suçu olduğu açık. İşte bu ortamda, ‘Sorumlu benim’ diyen Mustafa hocaya katılmıyorum. Tek sorumlu hocamız değil çünkü. Ligde aldığımız sonuçlara baktığımızda, bahane üretemeyiz, her ne olursa olsun kayıplar büyük ve bunda hepimizin suçu, eksikliği söz konusu. Ama önemli olan teşhisi doğru ve cesurca ortaya koyabilmek. 1-0 kaybettiğimiz Kayserispor karşılaşmasının ardından herkes eteğindeki taşları döktü. Artık bundan sonrası çok farklı olacak. Öyle söylemekle falan değil elbette, icraatla... Yani bizler sahada cevap vereceğiz tüm bunlara... Kimin ne yaptığına bakmadan bir seri yakalayacağız ve sonuna kadar gideceğiz.”​