1. Reklam

1. bestsro
      joysro
      anafor
      deep
      eos
      anafor
      trensro
      planetsro

"İtiraf edeyim, televizyonu kırdım''

1. BrendiBelle

BrendiBelle rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Formula 1 takımlarından Ferrari'nin Başkanı Luca di Montezemolo, McLaren Mercedes'in İngiliz pilotu Lewis Hamilton'un şampiyonluğuna tahammül edemeyince, televizyonunun ekranını patlattı.

montezemolo_ferrari.jpg

Montezemolo, Mugello Pisti'nde takımının bir etkinliği sonrasında düzenlediği basın toplantısında, Brezilya Grand Prix'sini izlediği sırada, Hamilton'ın sezon şampiyonu olacağını anlayınca, televizyonun ekranını patlattığını söyledi.

''İtiraf edeyim, televizyonu kırdım'' diyen Montezemolo, televizyon patladığında çıkan korkunç ses üzerine, yan odada bulunan kızının çığlığı bastığını belirtti.

Ferrari başkanı, ''Allah'tan bir televizyonumuz daha vardı da pilotların kürsüye çıkışlarını izleyebildim'' dedi.

Formula 1 tarihinin en genç şampiyonu olan 23 yaşındaki Hamilton, Brezilya Grand Prix'sini 5. sırada bitirmiş, ancak genel klasmandaki puanı sayesinde, sezon şampiyonu olmayı başarmıştı.

Markalar klasmanının birincisi Ferrari'nin Fin pilotu, Malezya ve İspanya Grand Prix'lerinin birincisi Kimi Raikkonen ise 3. olmuştu.

2. F10diP|

F10diP| rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Koordinatör
    böyle şeyler çok garibime gidiyor, Tv ne parçalıon g..t ne mi batıyor, insanların kendilerini kontrol edememesine taham :roll: mül edemiyorum.. :roll:

3. hmzsnmz

hmzsnmz rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    O adam TV sini kırsa ne olacak ki ^^ Gider daha iyisini alır :P