Takımı
Besiktas
Anlayana

Gaziantep'te olan olaylar da olmasa klavye delikanlılarını göremicektik.

Türk genci işte sakinolsampiyon:

herkes birşey yapmaya çalışıyor, kimseyi kötülemek bize düşmez. demek ki o kişinin daha fazlasını yapmaya ne durumu ne de imkanı var. en azından birşey için çabalıyor. duygusuz kalmaktan iyidir.

Senin yaptığın nedir? Klavye delikanlılığı olmuyor mu? Onlar da sağa sola laf atarak egosunu tatmin etme peşinde, sende. Kimseyi yargılama hakkı sana düşmez.

Yaz günlerinin birinde ormanda yangın çıkar. Orman sakinlerinin hepsi kaçmaya başlarlar. Aslanlar, kaplanlar, domuzlar, keçiler, geyikler, filler… Bütün hayvanlar kaçmaktadır korkuyla ve hızla. Ormandan kaçan ‘Ormanlar Kralı Aslan’ birden karşısında ağzında bir damlacık su bulunan karınca ile karşılaşır.
- Karınca kardeş nereye gidiyorsun? Orman yanıyor, herkes kaçıyor, sen ise ormana gidiyorsun, ağzında bir damla suyla… Yangını mı söndüreceksin?
der alaycı bir tavırla…
Karınca, kendinden emin yanıtlar:
- Benim götürdüğüm bu suyla yangın sönmeyebilir, ama ben üzerime düşen görevi yerine getireyim.

aklıma geldi birden

Ellerinde gelse daha fazlasını da yapabilirler eminim.
Hiçbirşey olmamış gibi durmaktan da iyidir.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Internet ortamında konuşmak klavye delikanliligindan ziyade kenetlenmedir. Senin ile aynı şeyleri düşünen insanları görürsün ve yalnız olmadığını fark edersin. Hoş; rte hakkında konusunca facebookra twitterda, o bile suç gözüküyor da insanlar tutuklaniyor.

Takımı
Besiktas
Bana laf söyleyenler emin olun sizden daha fazla bu ülkeye yararım olacak zaman gelecek ama siz olayın içeriğini anlamadan konuşuyorsunuz
İnternet üzerinden tabi görüş fikir beyan edenler var ama doğru yerlere facebook twiter profili veya herhangi bir ilgisiz alakasız foruma değil sesi duyurmak için gruplar vs yerler var internette.
Kısacası profil'e yazmak yarar değil sadece beğeni isteği birazda olsa kendine yalandan bir gurur takviyesi ben ülkemi düşünüyorum'u herkese göstermek ama yazının 5 dk ardından neler yapıyolar peki üzülüyorlarmı bütün gece uykusuz kalabiliyorlarmı veya şu an doğuda askerlik yapan askerlerin 1 tanesini düşünüyorlarmı ?

Ve şuanda sizi onlardan ayıran bu özellikler sizde mevcutmu ?

Eğer herkeste mevcut ise çenemi kapatır haksız olduğumu yanlış düşündüğümü gururla söylerim

Duygusuzz demiş ki:
Bana laf söyleyenler emin olun sizden daha fazla bu ülkeye yararım olacak zaman gelecek ama siz olayın içeriğini anlamadan konuşuyorsunuz
İnternet üzerinden tabi görüş fikir beyan edenler var ama doğru yerlere facebook twiter profili veya herhangi bir ilgisiz alakasız foruma değil sesi duyurmak için gruplar vs yerler var internette.
Kısacası profil'e yazmak yarar değil sadece beğeni isteği birazda olsa kendine yalandan bir gurur takviyesi ben ülkemi düşünüyorum'u herkese göstermek ama yazının 5 dk ardından neler yapıyolar peki üzülüyorlarmı bütün gece uykusuz kalabiliyorlarmı veya şu an doğuda askerlik yapan askerlerin 1 tanesini düşünüyorlarmı ?

Eğer herkeste mevcut ise çenemi kapatır haksız olduğumu yanlış düşündüğümü gururla söylerim
Bizden daha üstün olduğunu fark edememişim. Güzel kardeşim orada yazar burada yazar ne fark eder ? Senin burada konu açmanla paralel, kastettiğin facebook'da ki tepkiler, sen extraloob.com aracılığını kullanıyorsun onlar facebook nedir yani? Facebook'da profiline "şehitler ölmez vatan bölünmez" yazmış çok mu? Senin yazmaman senin bizden daha çok emek sarf ettiğini yada onların daha az emek sarf ettiğini gösterir mi? Adam tepkisini sosyal iletişim ile duyuruyor, nedir seni bu kadar geren?
Ayrıca farzi misali söylüyorum yanlış anlaşılmasın, sen onun ölen anasını,babasını,kuzenini,kardeşini düşünüyor musun? Onlar hiç olmazsa hayatlarından 5 dakikalarını ayırıp tepki gösteriyor, bir şeyler hissediyorlar. Yani bu kadar egoist bi dünyada inan bana bu 5 dakika bile çok fazladır.
Ayrıca bu soruyu bize değil kendine sormalısın, acaba onlardan beni ayıran özellikler bende mevcut mu? Sen bana diyebilir misin ki, Sürekli her bir şehidimizi düşünüyorum, her biri için ayrı ağıt yakıyorum, her biri için ayrı ağlıyorum.
Sözün kısası şu ki seni hiç bir şekilde hor görmek istemedim, ama bu düşünce biçimin çok yanlış, egon patlama seviyesine gelmiş. Aş artık şu kafaları. Kendi kelimelerin kendinle çelişiyor.

Takımı
Besiktas
Mavi Reyiz demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:

Bizden daha üstün olduğunu fark edememişim. Güzel kardeşim orada yazar burada yazar ne fark eder ? Senin burada konu açmanla paralel, kastettiğin facebook'da ki tepkiler, sen extraloob.com aracılığını kullanıyorsun onlar facebook nedir yani? Facebook'da profiline "şehitler ölmez vatan bölünmez" yazmış çok mu? Senin yazmaman senin bizden daha çok emek sarf ettiğini yada onların daha az emek sarf ettiğini gösterir mi? Adam tepkisini sosyal iletişim ile duyuruyor, nedir seni bu kadar geren?
Ayrıca farzi misali söylüyorum yanlış anlaşılmasın, sen onun ölen anasını,babasını,kuzenini,kardeşini düşünüyor musun? Onlar hiç olmazsa hayatlarından 5 dakikalarını ayırıp tepki gösteriyor, bir şeyler hissediyorlar. Yani bu kadar egoist bi dünyada inan bana bu 5 dakika bile çok fazladır.
Ayrıca bu soruyu bize değil kendine sormalısın, acaba onlardan beni ayıran özellikler bende mevcut mu? Sen bana diyebilir misin ki, Sürekli her bir şehidimizi düşünüyorum, her biri için ayrı ağıt yakıyorum, her biri için ayrı ağlıyorum.
Sözün kısası şu ki seni hiç bir şekilde hor görmek istemedim, ama bu düşünce biçimin çok yanlış, egon patlama seviyesine gelmiş. Aş artık şu kafaları. Kendi kelimelerin kendinle çelişiyor.
Sana iyi bir cevap yazdım ama sildim anlamaya niyetin yok dediğimi sadece şunu bil
*Ben kimseden üstün değilim kimsede benden üstün değil anlıcağın herkes eşit
*Ben sosyal iletişimden dertlerini söylemesin diye bir laf kullanmadım ama herkesin sesinin orda çıkıyor demek istedim sen anlamamış olabilirsin
*Evet onlardan ayıran düşüncelerim elbet var onlarında benden ayrı düşünceleri var bilemem ne olduğunu
*Son olarak sen beni istedende hor göremezsin çünki ayrı bir düşünce savunmuyorum düşman değilim cahil hiç değilim
*Son olarak benim kişilik tahlilimi yapmak sana kalmadı ayrıca yaptığın tahlilde yanlış

Bana iyi cevabını yolla cidden burada saçma sapan yerlere değinip tabiri yerindeyse can çekişmişsin.
"Bana laf söyleyenler emin olun sizden daha fazla bu ülkeye yararım olacak zaman gelecek", Benden ondan yada diğerlerinden üstün değilsen bizden daha fazla ne tür bir yararın olabilir ?

"Ben sosyal iletişimden dertlerini söylemesin diye bir laf kullanmadım ama herkesin sesinin orda çıkıyor demek istedim sen anlamamış olabilirsin", Herkesin sesi orada çıkıyor evet, senin de bir pankart açıp taksimde turladığını görmüyorum ? Buraya gelmiş saçma sapan onu yazmayın bunu yazmayın muhabbetindesin.

"Son olarak sen beni istedende hor göremezsin çünki ayrı bir düşünce savunmuyorum düşman değilim cahil hiç değilim", Cahil olarak görsem senle bu tartışmaya girmezdim emin ol, yine kendi kendine saçma sapan ne olduğu belirsiz şekilde saldırmaya çalışmışsın, inan bana istediğim şekilde seni hor görebilirim. Ayrıca benden farklı olarak düşündüğün her düşünce farklı bir düşüncedir, düşman olduğunu iddaa etmedim.

"Son olarak benim kişilik tahlilimi yapmak sana kalmadı ayrıca yaptığın tahlilde yanlış" İkinci kez "son olarak" ifadesini kullanmana vurgu yapmadan geçeceğim, senin tabirin ile "kişilik tahlilim" gayet başarılı olduğunu tekrar görüyorum.

Hayırlı forumlar canım. :byes:

Takımı
Besiktas
Belkide ben yanılıyorum herkes vatanı için birşeyler yapmaya çalışıyor ama gün gelince sosyal iletişimden cesaret ile yazdıkları gibi aynı şekildede oturdukları yerden kalkalar ve yazmaktan başka birşeyler yaparlar

Ps:Sanada iyi forumlar canım

Okulda İstiklal Marşı'nı okumayanlar Facebookta 1-2 fazla beğeni Twitterda 1-2 fazla rt için vatanlarını savunuyolar(!) ve buda benim zoruma gidiyor..

Takımı
Besiktas
mrfluu demiş ki:
Okulda İstiklal Marşı'nı okumayanlar Facebookta 1-2 fazla beğeni Twitterda 1-2 fazla rt için vatanlarını savunuyolar(!) ve buda benim zoruma gidiyor..
:muck:

Takımı
Besiktas
mrfluu demiş ki:
benim anlatmak istetiğimi tek cümlede söyledin okuduğum lisede 2500 öğrenci vardı istiklal marşı sabahında kendi sesimizi duyuyorduk o marşı okumayıpta Facebook twitte vatan kahramanları

Bunların adı bellimi ?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
mrfluu demiş ki:
Lise zamanlarimda sadece ptesi-cuma gunleri erken gittim okula ve Istiklal Marsi okunacak diye tam kiyafet giydim. Onun disinda kanvas pantolon polo sweat converse ve kupe ile idim okulda.

Taksim'de pankart acmak ile bitmiyor bu is sadece. Onemli olan bilgili olmaktir. Biri gelir sana bir sey uydurur ortada kaliverirsin. Tarihimizi arastirmak lazim ki su anda basta olanlar ile basa cikabilelim. Kac kez karakola dustugumu bilmiyorum siyasi sebeplerden. Neden? Cunku Kemalist'im.

Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
mrfluu demiş ki:
Lise zamanlarimda sadece ptesi-cuma gunleri erken gittim okula ve Istiklal Marsi okunacak diye tam kiyafet giydim. Onun disinda kanvas pantolon polo sweat converse ve kupe ile idim okulda.

Taksim'de pankart acmak ile bitmiyor bu is sadece. Onemli olan bilgili olmaktir. Biri gelir sana bir sey uydurur ortada kaliverirsin. Tarihimizi arastirmak lazim ki su anda basta olanlar ile basa cikabilelim. Kac kez karakola dustugumu bilmiyorum siyasi sebeplerden. Neden? Cunku Kemalist'im.
En güzeli senin yaptığın bende düştüm sebep olarak izinsiz şehitler için yürüyüş yapmaktı herkes kaçarken bir kaç arkadaşımla durmak ben işte bunu anlatmak için o resmi gördüm ve koydum ama anlamak istemeyen kafalar çok

Yukarı Alt