Ben internet hızımın hızlı olmasına ve pc'minin Kasmamasına Tek Silkroadın acık olmasına bakarım ondan sonra mekanıma gecerim v'ye basılı tutarak basarım :P

önce wcmi yapar duş alırım takkemi takar 2 rekat namaz kılarım sonra gider yemek yerim elimi yüzümü yıkarım ardından yine tuvaletimi yapar yine duş alırım tabi bunlardan önce silahı alchemy yerine koyarım mouseyi fusede bekletirim sonra en son aldıgım dustan cıkınca koşa koşa gelirim mosuea sol tıklarım (tabi mouse o sırada dedigim gibi fuse'de) sonra kaçarım biraz tv izlerim sonra gelir bakarım . tabi bunları +1 için yapıyorum gerisini tahmin bile edemezsiniz :P sacmalamayın alahaskına batılları bırakıp baltaları tutmaya başlayın (çin atasözü)

sessiz sakin bir ortama giderim mesela hotanın üst kapısı ilk olarak peti kapatır lucky powderi herşeyi koyduktan sonra bi kez tıklarım lucky p . nin üstüne silahın üstüne sürerim 10 sn. tekrar yernie koyarım 3 sanye fusenin üstünde basılı olarak bekletirim ve bırakırım :D kac kere oyle +6 +7 +8 bastım

Yukarı Alt