yıllardır bu oyunu oynarken gözlem tecrübe sahibi olduk. herkesin item ve sox item düşürme tecrübeleri olmuştur burada paylaşalım dedim. kendi deneyimlerimden başlıyorum.
bir örnekle açıklayayım öncelikle item ex paylaşımlı bir parti kuruyoruz ama partideki adamların ve kasılan yerdeki canvarların lvl leri önemli. 92 lvl canvarlarda kasıyoruz diyelim partidede iki kişi var kasan (canavarların lvlinin) en az 5 lvl üstünde yani 97 100 lvl aralığında olmalı kasılan çarda en az 5 lvl altında 84 87 lvl aralığında olmalı, bu formülle kastığımız yerdeki canavarlardan item ve sox item düşürme şansımız artıyor benim tecrübelerime göre. şimdiye kadar 6 sos 1 sun düşürdüm, 5 sosu bu formüldeki bir partide kasarken düşürdüm, ayrıca normal item düşme sayısıda baya fark ediyor. sizde nasıl oluyor bu formüle benzer yada başka türlü deneyimleriniz oldumu.

kaos77 demiş ki:
yıllardır bu oyunu oynarken gözlem tecrübe sahibi olduk. herkesin item ve sox item düşürme tecrübeleri olmuştur burada paylaşalım dedim. kendi deneyimlerimden başlıyorum.
bir örnekle açıklayayım öncelikle item ex paylaşımlı bir parti kuruyoruz ama partideki adamların ve kasılan yerdeki canvarların lvl leri önemli. 92 lvl canvarlarda kasıyoruz diyelim partidede iki kişi var kasan (canavarların lvlinin) en az 5 lvl üstünde yani 97 100 lvl aralığında olmalı kasılan çarda en az 5 lvl altında 84 87 lvl aralığında olmalı, bu formülle kastığımız yerdeki canavarlardan item ve sox item düşürme şansımız artıyor benim tecrübelerime göre. şimdiye kadar 6 sos 1 sun düşürdüm, 5 sosu bu formüldeki bir partide kasarken düşürdüm, ayrıca normal item düşme sayısıda baya fark ediyor. sizde nasıl oluyor bu formüle benzer yada başka türlü deneyimleriniz oldumu.
Bende 4 Yıldır Oynuyorum Bence Bi alakası Yok Şans İşi Ama Herkezin Fikrine Saygı Duymak Lazım

İş şans iş ve item düşürmek istiyorsanız çok fazla aralıksız belli alanda kasmanızdır

Takımı
Galatasaray
Bu tecrübe / gözlem vs. değildir söyleyeceğim . Bir bilindik gerçektir . Eğer size yeşil gelen moblarda kasarsanız drop rate artar.

bundan cok uzun zaman önce 48 lvl ken bir arkadaşı kasıyorum o da 35 36 lvl gibi bişeydi, downhoanga gittik ölüm vadisinde 42 lvl lerde arkadaşı kasıyorum oradaki canvarlar bana yeşil görünüyor ama kasdığım cocuğa kırmızı görünüyor. 3 4 saat kadar kastık o gün düşürdüğüm item sayısını hatırlamıyorum benim ve arkadaşın sandığı item dolmuştu düşürdüğümüz itemleri koyacak yer bulamadığımızdan kasamamıştık. ne günlerdi max lvl 80 di 50 60 lvl karakterler bile havalıydı botun ne olduğunu bile bilmiyoduk.

benim bot kullandıkdan sonra fark ettiğim birsey var. dar alanda kasmak mesela spwnın cok oldugu bir bölgede kasma capını dusurerek seri kesimler sonucu item düşüşü çogalıyor . ama bunlar arsında daha sos mon sun a rastlamadım . 2 saatte 12 item dusuyor karısık silah gıyım zuccaciye :) ama normal itemler oluyor bunlar . yer genel, bazen wing bazen goat antilope fark etmiyor mantık aynı .

Yukarı Alt