Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaşlar bi sorum olacak bu item kopyalama olayında şayet karşıdaki adam benim itemi kopyalarsa benim silah veya başka bişey kullanılmaz hale gelmez dimi yani aynısımı oluyo kopyalama olayında biri yapmak istiyo benimle ortak korktum gdf male yapacak bana sattığı gdf de kopyaymış ama taktım normal gayet güzel kullanıyorum lütfen bu olayı bilen biri yazsın...

adam seni kaziklamak istio silkraodda yok ole bisi
item kopyalamakmis lol oMg inanma bole seylere bu K.O.(Kro Online) diil bu silkraod bunda olamz ole seyler

Makmen demiş ki:
adam seni kaziklamak istio silkraodda yok ole bisi
item kopyalamakmis lol oMg inanma bole seylere bu K.O.(Kro Online) diil bu silkraod bunda olamz ole seyler
ama geçen gün burda modlar konuşuyordu öyle bişey gerçekten varmış diyorlar bilen mod arkadaşlar lütfen yazsın burdan

ark lar bn modların konusmasına shit oldum valla var herhalde bn de sasırsım adamın biri yazmıs.adama dw dısında stall kurdurmuslar stall dakı +7 glavie yi adam kopyalamıs kopyalayan adam hemn takmıs glavie yi stall kuran adamın kopyalana glavie kullanılamıomus dedim bn da oretın su yontemı para kasam biraz :mrgreen: o konusmaya cvp yazanlardan biri biliomu bu yöntemi ve uyguluomus konuyu görünce cok sasırmsıtım Rolling Eyes Idea

sikroad da daha item kopyalayabilen çıkmadı çıkmazda sadece bi kere babalde gol kopyalayabildiler oda rollback ile giderildi
kabullenelim sunu sro k.o kadar adi bi oyun degil :lolmuch: :lolmuch: WTF K.O

arkadaslar denemesi bedava sakın yapmayın olay söle oluyo
stalı kuruyosun adam geliyo bi program calıstırıyo ve sana kapa sıtalı bişey verecem diyo sen tabi hevesle kapıyosun. sonra silah cantanda duruyo ama sen değil eleman kullanabiliyo.
NOT: YANİ YAPILMASI GEREKEN STALDA BİRİ VARKEN STALI KESİNLİKLE KAPAMAYIN.

oyunda kopyama diye bişi yok. Olsa şimdiye türkler bulmuştu..adamlar malını çarpmak için yapmış benim malı çaptırıyodum az kalsın..

scrool kopyalanıodu elindeki sc leri atıosun bankaları ama confirm demiosun hemen sc yi basıon ısınlanıon hem bankada hem sende oluo ama çok öncelerdendi bu

Jigsaw

Aileden
İtem kopyalama diye bir şey Silkroad Online isimli oyunda söz konusu değil. Daha açık yazamam. Wink

Takımı
Besiktas
Hello. This is Silkroad Online.

We would like to warn our users of a deception via use of stall.

To prevent our users from getting deceived, we strongly recommand that you do not follow those who tell you to open the stall outside of the town.

Please be aware of those who are saying that they can make copies of items.

Boşu BoşuNa UyarmıyoR GaLiBa Exclamation

alperenin dediği dogru program calıstırıyorlar staldayken birisi stalı kapatırsan silahın aynısından adamdada oluyor.Silkroad online launcer gelirken yazıya dikkat edin bunun için uyarıyor

dayı Silkroadda yok öle bişi ben kaç kere yurt dışında stall açtım(Kale dışı)hiç öle bişi olmadı ama banada item party yöntemiyle almışlardı +2 imi :mrgreen: ondada kopya olmuyo zaten direk gidiyo adama :lol:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt