Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Eskiden Vardı .

Eskidende Pek Bir İşe Yaramıyordu . Kullanamıyordun , Birisine Veremiyordun Returna Basınca Gidiyordu...

stalll yöntemi ile anltırı ama uzun iş .. hem kazıklamak amaçlı kullanıyosun karşıdaki oyunu bilmiyosa bi güzel kazıklıyodun ben hiç kimseye yapmadım fakat guildimdekilere nasıl yapıldıgını anlattım we gösterdim :lol: nese uraşma boş iş boşş

Bir kaç arkadaşı bu yöntemle hacklemişlerdi. Oyuna çıkıp girince siliniyormuş herhalde kopyalanan item, çıkmadan satmışlar, elinde patladı...

BENCE İNSANLARIN EMEĞİNİ ÇALMAYIN BU OYUNDA BİRİLERİNİN BİŞEYİNİ ÇALMAK O İNSANIN HER HANGİBİR EŞYASINI ÇALMAKLA AYNI BENCE HIRSIZLIKĞIN ADINI KAZIKLAMAK DİYE İFADE ETMEYE ÇALIŞMAYIN AKILLI OLUN DERİM BEN VE YAŞASIN DÜRÜSTLÜK KAHROLSUN KÖTÜLÜK....

arkadaslar az önce kazıklanıyordum cavurun biri taravından sos copy yazdı open stal dedi bende küfür ayzcaktım ayop olur yazmadım biri anlatsın su item copy i bali konu boşuna açılmasın :lol:

bir dişi bir erkek char buluyoruz..
ikiside aynı silahı tasımak üzere

sonrası malum :lol:
samanlık seyran oluyo ve itemler kopyalanıyo :lol::D:D:D:D:D :lolmuch: :lolmuch:

Morwena

Buralıyım
Beyler Silkroad Online 'de item copy gibi hileler yoktur .
Topic kilit.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt