ben denedim kopyalanıyor sehir dısındaki stallarda bug war.. kendi itemlerimle denedim gercekten kopyalanıyor stalı item koyan adamın stala attıgı itemi karsındaki kopyalıyor ve sahte item onda kalıyor....(Calısıyor:D)

fatiihn demiş ki:
ben denedim kopyalanıyor sehir dısındaki stallarda bug war.. kendi itemlerimle denedim gercekten kopyalanıyor stalı item koyan adamın stala attıgı itemi karsındaki kopyalıyor ve sahte item onda kalıyor....(Calısıyor:D)
madem kopyalaniyor soyle bizde yapalim :mrgreen:

ghostly demiş ki:
fatiihn demiş ki:
+1907 neymiş bakalım bunun taktiği gercekse tabi extraokk extraokk

bende duydum geçen gün nasıl olduuna bilmiorm ama bencede saçma ama güvendiim kişiler var dio Mad

McViP demiş ki:
ghostly demiş ki:
fatiihn demiş ki:
+1907 neymiş bakalım bunun taktiği gercekse tabi extraokk extraokk
+1905 :mrgreen:

bunu yapıp milleti kandırmanızı istemem ama size öğretiyim gerçekten var böle bişey ( ilk önce hotan ın veya kalenin dışına bir yere çıkıyorsunuz sonra karşınızdaki kişi stall kuruyor istediği bir fiyata,sonra karşınızdaki kişi stall ı modify yapıyor item i üstüne alıyor ve tekrar 1 gold a koymaya çalışıyor ama item konmuyor item koymadan open stall yapıyor ve sizde o sırada stalldan çıkıp tekrar giriyorsunuz item 1 gold a orda duruyor siz item i alıyorsunuz ve 2 nizdede o itemden olmuş oluyor ama stall kuran kişinin item i ışınlandığı taktirde kayboluyor orjinal i sizde kalıyor işte bu kadar...)

sivasli558 demiş ki:
bunu yapıp milleti kandırmanızı istemem ama size öğretiyim gerçekten var böle bişey ( ilk önce hotan ın veya kalenin dışına bir yere çıkıyorsunuz sonra karşınızdaki kişi stall kuruyor istediği bir fiyata,sonra karşınızdaki kişi stall ı modify yapıyor item i üstüne alıyor ve tekrar 1 gold a koymaya çalışıyor ama item konmuyor item koymadan open stall yapıyor ve sizde o sırada stalldan çıkıp tekrar giriyorsunuz item 1 gold a orda duruyor siz item i alıyorsunuz ve 2 nizdede o itemden olmuş oluyor ama stall kuran kişinin item i ışınlandığı taktirde kayboluyor orjinal i sizde kalıyor işte bu kadar...)
Kardeşim bizde bilioz editle şunu modlar editleyin halla halla öğrette millet kazıklasın bir birini töbe töbe!

sivasli558 demiş ki:

arkadas dogru soyluyor denedim we oldu fakat kopyaladigim item ne stala konulup satiliyor nede nnpcye satiliyor 6 tane elxir kopyalaidk kopyalar maalesef bir işe yaramiyor eger birde biliyorsan koopyalari nasil degerlendirecegimizi soylersen cokmemnun olruum yada bu yontem nasil gold a donusur?? hmm :mrgreen:

beyler aegede olan biri varsa ismini versin hemen yapalım onada copy
:lolmuch: bizguiltce yapıyoz iyi işvalla iyi para kazanıyoz inianmanyanlar gelsin aegeye güzel itemlerlee benim 42 +7 blade vardı adamlar onu carptı bendenn 100m almıstımm onunu parasnı cıkarmak şimdi bende basladımm :lolmuch:

hades455 demiş ki:
beyler aegede olan biri varsa ismini versin hemen yapalım onada copy
:lolmuch: bizguiltce yapıyoz iyi işvalla iyi para kazanıyoz inianmanyanlar gelsin aegeye güzel itemlerlee benim 42 +7 blade vardı adamlar onu carptı bendenn 100m almıstımm onunu parasnı cıkarmak şimdi bende basladımm :lolmuch:

hades bnde kopyalaidm ayni yontemler fakat kopyalanan item ne satiliyor ne biseye yariyor bu isten nasil para kazandigini soylersen bnde kullanmak istiyorum :mrgreen: ii forumlar..

BOSPHORUS demiş ki:
ewet böyle bir şey vardı ama joymax bunu düzeltti biliyorum Rolling Eyes

bn 2 gun once yaptim fakat dedigim gibi elde ettigimiz kopyalari degerlendiremioruz Sad bu konudada bilgi sahibi olan warsa paylasalim zengin olalalim hmm

Ohhh.Eger elixirle + basılıyosa tamamdır ama joymaxın bole bisey yapcanı hicccc sanmam.Bu ole bi elinde spear diger elinde kalan buguna benzemez.Para işleyince hersey doner.

Yukarı Alt