Evet beyler gün çattı ve ben bugun Silkroad'u tamamen bırakıyorum , güzel günler geçirdim bu illet oyunda arkadaş edindim , ama artık bırakmanın en doğru karar olucağını düşünüyorum nedenmi ? Bu oyunu çözdük beyler , ne geçicek elinize 90 lv yada 100 lv olunca ? Sanal bir başarı ,gidin hayatı yaşayın bırakın bu oyunu , Silkroad'u bırakıyorum ama http://www.extraloob.com'u asla ,Burda yine aynı hızda devam ediceğim başladığım şeye.. Bunları charımda hacklendiği için yazmıyorum charlarımın hepsi sapasağlam ayakta sadece artık girmeyeceğim bu oyun cidden 18 yaş altı insanlara çok ama çok zararlı , bağımlı yapıyor başından kaldırtmıyor ,ailemize karşı çıktırıyor bu sene sonundada 8.sınıf' SBS (Seviye Belirleme Sınavı) ile bir liseye girmem gerek ama istediğim liseler çalışma gerektiriyor ,

Neyse beyler bu Silkroad ' oyunundan yol yakınken dönün bırakın sonunda hiçbirşey geçmiyor..

Ps: İ luv extraloob

Absence

Senin için hayırlı olsun ben devam edicem söyliyeyim (şu senin charları bir konuşalımmı :P )

derslerinde başarılar aynı şeyi ben de yaptım ama sro kafanda olduğu sürece hiç birşey değişmiyor ama sonuç olarak istediğim liseyi kazandım bu iyi ama hala sro var aklımda ve geri döneceğim

Yok beyler bana yaptığı bu zararlı şeyleri artık bende farkına vardım yeni pc alıyorum zaten mac ona silkroad yüklenmiyor bu pc'yede girmeyeceğim ..

umarım bazı şeyleri değiştirmek için geç kalmamışsındır :thumbsup:
önünde bir dönem var çok sıkı çalışman lazım kolay gelsin şimdiden :starving:

Mojito

Ben şuan Lise 3 de okuyorumki ben bu oyuna lise 1 de başladım ve oynadğımdan beri hep zayıf getirdim
ama bu senenin başında bıraktım ve teşkkür aldım çok mutluyum inşşalha sende güzel bir lise kazanırsın

en dogru kararı vermişssin bende 8.sınıftayım karnem ii güsel geldi ders çalışmamama ve silkroad olmasına rağmen 6 tane 5, 4 Tane 4 :D mutluyum bnd bırakcam yakında ^^

Hiç birşey için geç kalmadım , ilerideki mesleğimi kazanıcağım ve çok başarılı olucağım ..

Şimdi dışarı çıkıyorum beyler yorumlarınıza döndükten sonra cevap vericeğim..

Süper karar işallah iraden kuvvetlidir.
Hayata başarılar dilerim .

bu karar sonucu zaten istediğin şeyleri yaparsın :D

(sıkı çalış)

Silkroad'ı ne güzel de dile getirmişsin.Bende 1 yıl önce bırakmıştım.Ve hayatımda bir çok şeyin değiştiğini gözlemledim.Bırakarak çok iyi yapmışsın.Silkroadsız hayatında başarılar dilerim. :thumbsup:

390 çok kötü olduğunuda biliyorum , ama bu sene iyi bir ortalama yaparak özel bir liseye girmek istiyorum..

Öncelikle kararına saygı duyduğumu belirtmek istiyorum dostum.Bence yerinde bir karar almışsın,açıklamalarında gayet hoş.Ancak eklemeden edemeyeceğim;online oyunların 18 yaş altına zararlı olması gibi bir durum söz konusu değil.Bu olay insanın oyunu ne kadar önemseyip özel yaşantısına aldığıyla ilgili bir gerçek.18 yaş altı ya da üzeri hiç farketmez..Bir de SBS olayını kafana çok takma,Silkroad Online oynamayınca başarılı olacaksın,yok efendim ders çalışınca imkansızları başaracaksın gibi şeyler velilerin kinayesi.Zaten bu ülkede şanslı olmadıktan sonra bir yerlerini yırtsan hiç bir yere gelemiyorsun;önünü bilerek ya da bilmeyerek illa ki kapatıyorlar..

Maserati demiş ki:
Evet beyler gün çattı ve ben bugun Silkroad'u tamamen bırakıyorum , güzel günler geçirdim bu illet oyunda arkadaş edindim , ama artık bırakmanın en doğru karar olucağını düşünüyorum nedenmi ? Bu oyunu çözdük beyler , ne geçicek elinize 90 lv yada 100 lv olunca ? Sanal bir başarı ,gidin hayatı yaşayın bırakın bu oyunu , Silkroad'u bırakıyorum ama http://www.extraloob.com'u asla ,Burda yine aynı hızda devam ediceğim başladığım şeye.. Bunları charımda hacklendiği için yazmıyorum charlarımın hepsi sapasağlam ayakta sadece artık girmeyeceğim bu oyun cidden 18 yaş altı insanlara çok ama çok zararlı , bağımlı yapıyor başından kaldırtmıyor ,ailemize karşı çıktırıyor bu sene sonundada 8.sınıf' SBS (Seviye Belirleme Sınavı) ile bir liseye girmem gerek ama istediğim liseler çalışma gerektiriyor ,

Neyse beyler bu Silkroad ' oyunundan yol yakınken dönün bırakın sonunda hiçbirşey geçmiyor..

Ps: İ luv extraloob
Bende senle yaşıtım bende bu sene başında bıraktım geçen sene karnem 6 tane 3 vardı bu sene hepsi 5 emin ol sıkı çalış herşeyi başarırsın ama günde en az 150 en fazla 350 soru çözdüm ben sende bu civarda çözersen sbsde 460 üstünde alırsın ve hayarını yaşarsın meslek sahibi olunca tekrar başlarsın hiç derdin tasan olmadam,,, geçen seneki puanım 334 ama bu sene 450 üstünde alırım alah izin verirse HELAL OLSUN SANA oyunun oyununa gelmediğin için hiç canını sıkma olur

sana bişi diim silkroad bağımlısı ol rahat edersin silkroaddan önce hiç bi kötü alışkanlığım yoktu şimdi sigaraya başladım elinde bi meşgale oldumu unutuosun sigarayı am olmadındada mıknatıs gib çekior kendine ama tabi silkroadı bırakmak çok hoş bende bıraktım hiç girmiorum çokta menunum trafikti carttu curttu sıktı artık

Silkroad bir oyun en nihayetinde.
O beni bağlayamadığı gibi,insan kendini kontrol eder.
İster bırakılır,ister bırakılmaz.
İrade meselesi...

Yukarı Alt