Leth4L demiş ki:
AnT_NuKeR demiş ki:
ya kardeşim bi sus ya motorun soğusun tamam ya sen babasın sen paşasın sen bilirkişisin tamam sus yeter!
Yok Daha EvLenmedim Ben, Baba oLamam :) PaşaLık Devride kaLktı.. Yani Senin ANLıycağın Kendi HaLimde Biriyim :mrgreen: Senin Gibi HavaLı değiLim Ama.. :?!!!
birinin ezikligini bildirmek havalık sa havalıyım benım düşüncem bu asıl ön yargılı sizlersiniz!senın düşüncen başka olabılır saygı duyarım sende benım düşünceme saygı duymak zorundasın forumda kardeşlik böle olur düşünceyi yargılayarak karşıdakını kızdırarak olmaz oki extraokk

AnT_NuKeR demiş ki:
Leth4L demiş ki:
AnT_NuKeR demiş ki:
ya kardeşim bi sus ya motorun soğusun tamam ya sen babasın sen paşasın sen bilirkişisin tamam sus yeter!
Yok Daha EvLenmedim Ben, Baba oLamam :) PaşaLık Devride kaLktı.. Yani Senin ANLıycağın Kendi HaLimde Biriyim :mrgreen: Senin Gibi HavaLı değiLim Ama.. :?!!!
birinin ezikligini bildirmek havalık sa havalıyım benım düşüncem bu asıl ön yargılı sizlersiniz!senın düşüncen başka olabılır saygı duyarım sende benım düşünceme saygı duymak zorundasın forumda kardeşlik böle olur düşünceyi yargılayarak karşıdakını kızdırarak olmaz oki extraokk

:) O Anda Lag OLmadığını Nerden biLiyorsun??? Bunun Adı EzikLik DeiLdir! Hem Hadi DiyeLimki Ezik Bu Seni Neden iLgiLendiriyor? Bide Ön YargıLı Bizlermişsiz! Sen Hiç İsy Keserken Lag'a Girmedinmi Hp Yada Mp Düşmedimi??? Bide Adam Garment ELiteLerden O Kadar Çok Yemeside Gayet Normal.. Herkes NormaL KarşıLarken.. Sen Neden Bu Kadar Uzattın Onu anLamıyorum.. Ya Tbrk Et Yada Yorum Yazma popcorn

WaRioR_BLaDe demiş ki:
Arkadaşlar orda inventroy görevini Yapıyodum önume dustu korktum elimden Mage alıcak die
olabilir kardes kusura bakma senin topicide içine ettik çok çok özür sadece kendini güçlü sanan sanki baskaları yokmuş gibi insanları ezenleri sadece kendi cıkarlarını düşünen insanlardan çok nefret ediyoırum ne yazdıysam foruma insanlık için yazdım kızdırdıysam seni af ola ciao

tan

rank8
tayfun part damegesıne borclusun :) ben Wild yanındaydım sana bot partı atmasa Wild ama part damegesınden aldın :) ama yinede tbrk

ulen o ısy benımdı bot senı partye aldı sna verdı hepınız pert oldunuz :lol: ben zerkle 45 k cakıyodum canı yuzde 70 dı buldum bot senı partye alınca sna verdı yoksa bladezz baya ındırmıs kesın benımdı neyse tayfunum sende kıymetlımı :lol: n00b _TALHA_ kesemdı ya onune tas koyduk adam benı karakomda gorunce gıt kas dıyo yemıyo ellam :lol: hmm hmm hmm headbang2ft9

ant nuker eziqi getirsin Lv imdeki Full int i i

Snowsuuz tek atarım

ve inanın bana Lv imdeki Full int Sosunsız bana tek atamazz

Oyunu Cocuk Oyuncagı yapmış Böle welet ler yaaww olaya bak

Neyse Yawaş Yawaş Ögrenecek Velet

Tayfun olm ne kızıyon ki biz burdayız... :mrgreen:

Gelmek isteyen öyle senin lvl in benim lvl im muhabbetine girmesin gelsinde görelim... kahvekeyfi

WaRioR_BLaDe demiş ki:

Snowsuuz tek atarım

Veletmi ^^ ben senın yaşın kadar online oyun oynamısımdır!

AnT_NuKeR demiş ki:
WaRioR_BLaDe demiş ki:

Snowsuuz tek atarım

Nerden Cıktın lan Sen Geri Zekalı Velet

Ancak Bi Velet

Oynadıgı Online oyunlarıyla Hava Atar

Bas Git Akşam Akşam Sinirlendirme Adamııı

WaRioR_BLaDe demiş ki:
AnT_NuKeR demiş ki:
WaRioR_BLaDe demiş ki:

Snowsuuz tek atarım

Nerden Cıktın lan Sen Geri Zekalı Velet

Ancak Bi Velet

Oynadıgı Online oyunlarıyla Hava Atar

Bas Git Akşam Akşam Sinirlendirme Adamııı
Siz zamanızı iyi geçirin Bu sitedeki havanızı alacak yakında o VELET!

AnT_NuKeR demiş ki:

VeLet! O Küfürüde Sen Yazmışsın! Bundan Adım Gibi Eminim!... Saçma Sapan HaraketLer Yapma!! Kökümüzü Kazıycakmış! Sen Kimsin La Kimsin Nesin!!! Adam OL Adam ! Adamın KAfasını Bozma güzeL KonuşmakLa anLamıyorsan.. Senin Tarzında Konuşuruz VELET!. Sorun DeiL Yani! Bide Shocked İşreti Yapmış TERBİYESİZ! Senden Başka Kimse Yazamaz O Yazıyı.. AhLaksız! Lütfen YuKarıdaki KüfürLer EditLensin + ANT_NUKER Hakkında İşLem YapıLmasını Rica Ediyorum..

Eyw..

AnT_NuKeR demiş ki:
Leth4L demiş ki:
AnT_NuKeR demiş ki:

VeLet! O Küfürüde Sen Yazmışsın! Bundan Adım Gibi Eminim!... Saçma Sapan HaraketLer Yapma!! Kökümüzü Kazıycakmış! Sen Kimsin La Kimsin Nesin!!! Adam OL Adam ! Adamın KAfasını Bozma güzeL KonuşmakLa anLamıyorsan.. Senin Tarzında Konuşuruz VELET!. Sorun DeiL Yani! Bide Shocked İşreti Yapmış TERBİYESİZ! Senden Başka Kimse Yazamaz O Yazıyı.. AhLaksız! Lütfen YuKarıdaki KüfürLer EditLensin + ANT_NUKER Hakkında İşLem YapıLmasını Rica Ediyorum..

Eyw..
Olum varya senı bulur öldürürüm allahıma yemın edıom bulurum buldugum yerde gömerim allah şahidim!!!!!!!!!!!

ŞŞ Bana Bak TeL Numramı Adresimi! Ve Gereken biLgiLeri Öm oLarak Atıcam! İCRAATINİ GöreLim! Oke

AnT_NuKeR demiş ki:

ŞŞ Bana Bak TeL Numramı Adresimi! Ve Gereken biLgiLeri Öm oLarak Atıcam! İCRAATINİ GöreLim! Oke
Lan olum ben senın gibi kılavyenın arkasına saklanan insanları sevmem böle suskun duruyom dıe üste cıkmaya kalkma senın o parmaklarını teker teker kırıp yedırtırım bak allahın bul benı katil etm! Evil or Very Mad

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :) ALLAHINI Seviyorsan Yapsana!!! Biraz ErkekLiğin Varsa GeLirsin :mrgreen:

:) Öm Attım Sana! Klaviye ErkekLiği Ha :) Gerekn biLgiLer Sende! Hadi geL BuL Beni GeL ParmakLarımı Kır! Yiyorsa Cvp Yazmazsın GeLir BuLursun Beni Hadi Bakalım VELET Wink BekLiyorum Seni mucX

extraloob demiş ki:
sabrım taşıyor ama ne oluyor yahu Idea

Extra ANT_NUKER'in YAzdıkLarına Bakmanı İstiyorum.. FarkLı FarkLı NickLer'le geLip Küfür Yazıyor! Sonra TehtitLer Savuruyor.. Sonra Kürt'lüğüme Laf Ediyor! Gerekeni Yaparmısın...

Yukarı Alt