Takımı
Besiktas
o tarz degil de, soyle bir konu acsan orayi guncel tutsan siirlerinle vs. daha hos olabilir :P

Takımı
Galatasaray
Anladığım kadarıyla son paylaştığın türden şeyler paylaşacaksın.Eğer öyleyse gerekli bölümler zaten mevcut keşfet bölümündeki amaç ne olacak ?

Bu mesaj Nina Ricci rumuzlu uyeden alinti yapildi
Nina Ricci demiş ki:
Anladığım kadarıyla son paylaştığın türden şeyler paylaşacaksın.Eğer öyleyse gerekli bölümler zaten mevcut keşfet bölümündeki amaç ne olacak ?
Kişiye özel gibi düşün teyzemin ve benim paylaşımlarımızı paylaşmak.Hani kişiye özel emek vardır.Şöyle düşün sadece özel emek.Bunuda sizinde paylaşmak.Tabi kendi düşüncem yine de siz bilirsiniz.

Bu mesaj Alshap rumuzlu uyeden alinti yapildi
Alshap demiş ki:
http://www.extraloob.com/forums/kesifciler-t287458.html

böyle bir konu açtım ama :think:
Niyetin iyi ama arkadaşları ezmiş geçmiş olursun üst rütbendekileri kendi bölümlerinizde bölüm açıp oylama yaparsınız.Orada karar verilir hacım.Umarım kısa sürede öğrenirsin tüm kuralları.İyi niyetinden dolayı kutluyorum seni.

Swindler

Öğretiyorum
Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj NiNCaSu rumuzlu uyeden alinti yapildi
NiNCaSu demiş ki:
Bu mesaj Alshap rumuzlu uyeden alinti yapildi
Alshap demiş ki:
http://www.extraloob.com/forums/kesifciler-t287458.html

böyle bir konu açtım ama :think:
Niyetin iyi ama arkadaşları ezmiş geçmiş olursun üst rütbendekileri kendi bölümlerinizde bölüm açıp oylama yaparsınız.Orada karar verilir hacım.Umarım kısa sürede öğrenirsin tüm kuralları.İyi niyetinden dolayı kutluyorum seni.
Yanlış Anlaşılmaz İnş. pray: Kuralları Pek Bilmiyorum eekd1

Takımı
Galatasaray
Alshap'ın açtığı konuda toplayabilirsin veya kendin bir başlık açıp orada toplayabilirsin sürekli güncellenirse sabitleriz başlığı.İsteğine göre paylaşmak istediklerini hazırda var olan bölümlerde de açabilirsin sana hangisi uygun geliyorsa ama söylediğin olay için forum/bölüm açmak gereksiz maalesef.

Bu mesaj Nina Ricci rumuzlu uyeden alinti yapildi
Nina Ricci demiş ki:
Alshap'ın açtığı konuda toplayabilirsin veya kendin bir başlık açıp orada toplayabilirsin sürekli güncellenirse sabitleriz başlığı.İsteğine göre paylaşmak istediklerini hazırda var olan bölümlerde de açabilirsin sana hangisi uygun geliyorsa ama söylediğin olay için forum/bölüm açmak gereksiz maalesef.
Peki teşekkür ederim.

Yukarı Alt