1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   rew
   rappelz
   park
   boşalan

İstediğimiz sahada oynarız!


 1. Xperyon

  Xperyon Bilgiliyim

  Kayıt:
  27 Temmuz 2011
  Mesajlar:
  2.550
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  PC Donanım teknik destek.
  Şehir:
  TürkTelekomArena
  Adam cidden hukuk ve kullanım hakkı nedir onu bilmiyor böyle cahil insan görmedim.İstediği statda oynarmış kızdırmayın küçük enişteyi :P

   
  Stat konusunda kendisinin de Adanalı olan Kültür ve Turizm Bakanı ile görüşmeler yaptığını aktaran Serdal Adalı, şunları kaydetti: 
   
  "Biz bir camiayız, stat konusunda herkesin katkısı olacak. Ancak 'Stadı ben yaptım, yapacağım' söylemeleri çok doğru değil. 13 senedir stadı bekliyoruz. Bir takım izinler alınmadan, altyapısı yapılmadan seçime 15 gün kala stadı seçim şovu şekline getirmek doğru değil. Stadı yıkmak çok kolay, yapmak zordur. Yapma aşamasında bir takım devlet dairelerine takılırsa 14 ayda değil 64 ayda yine bitiremeyiz. Bizim itirazımız buna. Her şey tamamsa biz de gideriz yıkıma. Bunu seçim malzemesi haline getirirseniz Beşiktaş'a zarar verirsiniz. Sayın Kültür ve Turizm Bakanımız, başta Sayın Başbakanımız, Cumhurbaşkanımız bütün devlet büyüklerimiz stadı yapalım diye hoşgörü gösterdiler. Çok da rahatsız olduklarını biliyorum. Yarın bir gün bir şey çıktığında yine 'Devlet yaptırmadı' olacak. Bir oldu bittiye getirip sırf şov yapmak için niye yapıyorlar." 
   
  Adalı, takımın stat inşaatı sırasında maçlarını nerede oynayacağı konusunda, "Türkiye'deki tüm statlar devletindir. Beşiktaş istediği statta oynar, bunu herkes bilsin" ifadelerini kullandı. Serdal Adalı, Anadolu'da maç oynayabilecekleri statlar konusunda bir değerlendirme yaptıklarını, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda mecbur kalmadıkça oynamak istemediklerini belirtti. 
   
 2. BigGod

  BigGod nowayout

  Kayıt:
  1 Ocak 2010
  Mesajlar:
  212
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Bu mesaj Xperyon rumuzlu uyeden alinti yapildi
  Aynısını sezon başında Ahmet Nur Çebi'de demişti ve nasıl g.t olduklarını görmüştük.. Kendi sitelerinde yaptıkları açıklamada Galatasaray izin vermediği için orada oynayamıyoruz diye açıklamışlardı...
   
 3. mrfluu

  mrfluu rank8

  Kayıt:
  23 Aralık 2011
  Mesajlar:
  1.448
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Trabzon
  Her yeni başkan böyle konuşacaksa.. :D (Trabzon'un yeni başkanı da baya iddaalı konuşmuştu)