Yeni Gelecek Haritanın Arkadasım Gelecek dedign daha Ne sitesinde Nede Baska Bİr yerde Haber Verilmemistr Bunun Gelmesi Demek Lwl uzatılması Demek Yani bu 2008 de falan gelir anlamına geliyyor videoyu bilorum güzel video ama Böyle yaparak bilmeyenler Heyceanlandırıyorsun...

bunu yenı harıtalara bakarsanız kapalı ama Roc gozukuyo ondan sizlerle paylasmak istedim.. belki merak edenler de olabilir diye dusundum

Dogru düsnmsn saol Birde Sana bir Önerim var 2-3 kisyede söledim uygun buldular bence Su baslıını Kaltonun Videoları yap bulduklarnı oraya koy Hepisni birlestir en güncel video Yap yada Güzel Olur kanımca Wink

iyi fikir onerılerın ıcın saol bı kac tane daha vıdeo yapabılırsem ılerleyen gunlerde bunu dusunuyorum gerçekten sende saol

harrıtayı actıgınızda hotanın solunda gorursunuz harıtası var ama daha acılmadı insallah en kısa zamanda acılck ve lwl ler 90 a yukselmıs olacak.. o harıta acıldıgında bılınkı lvl ler 90 a yukseldı..

bizim haritada tok mountain yazıyor uniq in adı roc :lol: alakasız o bölge 90 lvl bölgesi roc 100 lvl bize daha 90 lvl gelmediki 100 lvl gelip o gelsin ondan orası açılınca orda Saytan adında bir uniq çıkıcak Wink

olsun tanıtmıs olaalım yanı elınde sonunda cıkacak bu yaratık :lol::D sheytan ı da bulucam KALT0 nun uniqie rehberi yazan baslık altına eklıcem.. kusura bakmayın

Yukarı Alt