Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
al işte nick'e bak ya tospa gibi Türk işte ne olur aklı kıt olur :P

Ps : eurovision yarışmasında bile Türkçe şarkı söylemiyoruz ingilizce kullanıyoruz.

ps diyorum başka birşey demiyorum 1 kere ecsroda gmler görünmezdir sadece asistantlar görünür ama onlarında kendilerine ait üstleri var ps olduğu çok açık

Allah çarpsınki Ps yok kardeşim begenmiyorsan Sil yorumunu çık konumdan sanki ayeshayı hic gormedi ya :S polemige girmeyelim

Hadi Gm ismi ps diyebilirsin. Görünmez olduklarına nasıl bu kadar emin olabiliyorsun?
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Dostum ECSRO Vipte oynadığım için gm ler hep görünmez ordada tek floopy gözüküo zaten + gm lerin kendilerine ait üstleri var o adamın üstünde 9 dg itemler var ps olduğu burdan belli

dostum bırak bu işleri adam vipde oynuyor ya onun reklamını werior maksat reklam bilader yanlız şunu belirteyim bu gm ps deildir isterseniz ecsro.net/forumdan gm takımına bakabilirsiniz birde çok bile arkadaş gmnin spamdan korunması için özel kıyafeti wardır ona tmm sözüm yok ama Gmnin 9d item giymemesinin nedenini söylermisin bana o türk gm bugun serveri test etmek için geldi oLum yalan atma he bide bukadr bilmiş olma tmmı :wink1:

kardeşlerim Sizce bu gm ps mi ? Yeter bak birdaha ps dersen foto paylaşmam haram olcak bana sakın olaki benim fotolarıma 3kagıtcı muamelesi yapma bir sonraki tutumum farklı olur anladınmı güzel kardeşim tmm o senin görüşün saygım sonsuz ama BU RESİM PS DEİL DEİL DEİL DEİL DEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİLDEİL SORYY ÇOK GERGİNİM

Sakin ol + ecsro vip benim serverimmi reklamını yapıyım biraz mantıklı cevaplar yaz.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt