Takımı
Besiktas
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Turizm Dünyasının Oscarları” olarak kabul edilen 16. World Travel Awards ödülleri kapsamında, Rixos Premium Belek iki ödül aldı. Otel ‘Türkiye’nin en iyi oteli” ve Türkiye’nin en iyi resort oteli” seçildi.Rixos Otelleri Satış Direktörü Erkan Yıldırım, kazanılan ödüllerle ilgili olarak, tatil sanatı ve misafir memnuniyeti odaklı hizmet felsefesi doğrultusunda farklı bir dönem başlattıklarını söyledi. Yıldırım, "Bu başarı Rixos Hotels’i Türk turizminin ötesinde, dünya turizmi içerisinde de ayrıcalıklı bir yere getirdi. Uluslararası platformlarda kazandığımız ödüller hizmet anlayışımızın başarısını kanıtlıyor.” dedi.

Rixos Premium Belek geçen yıl da World Travel Awards dahilinde “Türkiye’nin en iyi oteli” ödülünü almıştı. 8)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
By_DaDaS demiş ki:
İşde DegiL "İşte" Olucak Türkceden Haberin Yok.
Dört Dörtlük türkçe istiyorsan '' degil '' yerine '' değil '' , '' turkce '' değil '' Türkçe '' :sfff:

offff tartışma yapmayın ya.

konu için teşekkürler balayımı burda yapmak isterim :buddha:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şu kemer harici antalya'yı hiç sevmiyorum gezilecek görülecek yüzülecek denizi bile yok yahu neyini seçiyorlar mimari tasarımsa eyvallah ama genel değerlendirmeyse konum olsun etkinlik olsun bence sırf mekan için sınıfta kalır.

haberde bi yanlışlık olmasın antalyada böyle bir otel varken ''MARDAN PALACE''

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Levent 'te bir otel vardı İstanbul 'da .. O seçilmişti en iyi bilmem ne oteli ama ? Novempick mi neydi adı da .. Hergün önünden geçerim devasa bi otel orası da :lol:

PS : Hatta otel oldugunu o haberi okuyunca öğrenmiştim ondan önce iş merkezleri olur ya öyle sanıyordum :mrgreen:

Yukarı Alt