Polgara demiş ki:
Buna hakkı var?
Doğru buna hakkı var :detective:

Lag var, üstüm npc, skillerim kötü, scroll açtın, zerk bastın vs vs... Geçin lütfen bunları. Oyunda bunlar varsa tabii ki de kullanacak.

oyuna bunlar kullanılmak için eklenmiş kimin canı isterse kullanır sende aç kes onu olsun bitsin ok canımcım bunları tartışmaya gerek bile yok.

CaN_KsK demiş ki:
oyunu böyle bir taktikle oynadığı için sağlam demiş olabilirler mi ?
Can bunu dedin ya işte içimdekileri dökme vakti geldi.

Bizimkiler sağlam oyuncu olmayı itemlerindeki blue ların fazla olması skillerin max olması olarak algılıyor. pvpde önüne gelen adama bodozlama dalıyor. ondan sonra taktik yapan adamlara ezik deniyor. mesela bir bowman ghost walkla geriye çekilip skillerini atıyor adama yine noob deniyor. yahu adam melee atak yapacak olsa neden bow char açsın :curtain:. :?:

onu da geçtik ama her halikarda yenilgi kabullenilmiyor. pvpde eziliyor ama bahanesi de hazır tabi :arrow: "aga yha üstüm npc", "skillerim kötü" "o item bende de olsa bende keserim" . yahu senin charını onun charından ayıran itemlerin ve skillerin değil mi zaten :lol:

yeri burasımıydı bunların bilmiyorum ama bu konuya yazmak nasip oldu :santa:

Tyrande demiş ki:
CaN_KsK demiş ki:

Bizimkiler sağlam oyuncu olmayı itemlerindeki blue ların fazla olması skillerin max olması olarak algılıyor. pvpde önüne gelen adama bodozlama dalıyor. ondan sonra taktik yapan adamlara ezik deniyor. mesela bir bowman ghost walkla geriye çekilip skillerini atıyor adama yine noob deniyor. yahu adam melee atak yapacak olsa neden bow char açsın :curtain:. :?:

onu da geçtik ama her halikarda yenilgi kabullenilmiyor. pvpde eziliyor ama bahanesi de hazır tabi :arrow: "aga yha üstüm npc", "skillerim kötü" "o item bende de olsa bende keserim" . yahu senin charını onun charından ayıran itemlerin ve skillerin değil mi zaten :lol:

okadar katılıyorum ki anlatamam :) Pwp dedikleri şey bir anda adama dalmak adam if you run see .. .. gibi birşey yazmış az da olsa anladığım kadarı ile eğer kaçarsan böyle olur gibi birşey herhalde.

shneZee* demiş ki:
Tyrande demiş ki:
CaN_KsK demiş ki:

okadar katılıyorum ki anlatamam :) Pwp dedikleri şey bir anda adama dalmak adam if you run see .. .. gibi birşey yazmış az da olsa anladığım kadarı ile eğer kaçarsan böyle olur gibi birşey herhalde.
sadece sen ben değil aklı yeten herkes böyle düşünüyor. keşke böyle düşünmek zorunda kalmasak :rolleyes1:

bu arada evet, kaçarsan ne olacağını görürsün anlamında yazmış. oraya dikkat etmen de iyi olmuş.

neyse daha fazla üzerine gitmeyelim KINGglavier in bizim yüzümüzden küfredip te başını yakmasın :sfff:

Polgara demiş ki:
Geçemez zaten :twisted: yakarım bu gezegeni :D
İlk mesajımdan dolayı böyle bir düşünceye kapıldıysan özür dilerim. laf orda sana değildi ^^. sana katıldığımı belirtmek istemiştim sadece :rolleyes1:

kimseye küfretceiğim yoq benim size göstermek istediğim serverda sağlam dediğiniz charı 3 defa bu laga rağmen keserek türk gücünü göstermek istedim kaçmamın nedeniyse yatır batır yaparken ghost skilini kulllanmama kaçmak dio eziklik böle bişe işte ama herkes bana laf sokuo buda güsel bişe türkün türkten başka dostu yoqmuş !! ayrıca ben bunları çıkarmasına bişe demedim sadece yemeyince böle yapıolar 3. defa başıma gelio !! bundan sora be böle yaparım :wink1:

Yukarı Alt