İşte gizlenen Rüştü gerçeği

Hırvatistan maçında kulak zarı yırtılan Rüştü'nün denge, çınlama ve ağrı sorunu yüzünden hatalı çıkışıyla Almanya'dan 2. golü yediği ileri sürüldü..

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; EURO 2008'de A Milli Takım'ın Almanya karşısındaki 3- 2'lik mağlubiyetinde yediği ikinci golle tepkileri üzerine çeken kaleci Rüştü'nün, karşılaşmaya kulak zarı yırtık halde çıktığı ortaya çıktı. Hırvatistan maçındaki bir pozisyonda rakip takımın oyuncusuyla çarpıştığı sırada kulak zarı yırtılan ancak bunu fark etmeyen Rüştü'nün rahatsızlığı dün sabah check-up için geldiği hastanede ortaya çıktı. Uzmanlar, kulak zarındaki yırtığın denge kaybı, şiddetli ağrı ve aşırı çınlamaya neden olduğunu söylerken Rüştü'nün Almanya maçında yediği ikinci gole neden olan hatalı çıkışına da bu rahatsızlığın neden olmuş olabileceği iddia edildi.

ÖNCE FARK ETMEDİ Rüştü, çeyrek finalde elediğimiz Hırvatistan maçında rakip takım oyuncularından biriyle çarpıştı. Bu çarpışmada kulak zarı yırtıldı. Ancak Rüştü bunu fark etmedi. Maç bitiminde kulağında şiddetli ağrı hisseden Rüştü'ye Milli Takım doktorları rahatsızlığı teşhis etmeden ağrı kesici verdi. Kulak zarının yırtık olduğundan habersiz Rüştü, geçtiğimiz çarşamba günü Almanya maçına çıktı.

AMELİYAT OLDU Perşembe günü Türkiye'ye dönen Milli Takım'ın deneyimli kalecisi Rüştü, dün sabah saat 09.00'da check-up için Kadıköy Acıbadem Hastanesi'ne gitti. Burada yapılan muayenede Rüştü'nün kulak zarının yırtık olduğu belirlendi. Rüştü hemen ameliyata alındı. Yaklaşık bir saat süren ve Kulak Burun Boğaz uzmanları tarafından gerçekleştirilen operasyonla Rüştü'nün kulağına yama yapıldı. Bir saat gözetim altında tutuldu ve taburcu edildi. Rüştü, 20 gün sonra ise kontrolden geçirilecek.

Buna Kim inanır??
Kadir İİNANIR bile inanmaz yahu.

bahanemi arıyorsun???

kardeş virüslü paylaşım yaptım? neden çok hastaydım kimse umursamıyordu vicumdaki virüslerin bana ne kadar ağrı verdiğini anlasınar diye bilgisayarlarına virüs attım :D

drotalion demiş ki:
bahanemi arıyorsun???

kardeş virüslü paylaşım yaptım? neden çok hastaydım kimse umursamıyordu vicumdaki virüslerin bana ne kadar ağrı verdiğini anlasınar diye bilgisayarlarına virüs attım :D
Yakın bahaneler ama senin ki daha mantıklı :beer:

belirsizzzzz

Aileden
Evet doğru haber.Ameliyat oldugunu haberlerdede gördüm.Olsun bana göre sonuç güzeldi Euro 3. sü oldu fenamı.

Battery demiş ki:
Evet doğru haber.Ameliyat oldugunu haberlerdede gördüm.Olsun bana göre sonuç güzeldi Euro 3. sü oldu fenamı.
Zaten 2. lik veya 3. lük bize yeter hem neden 3. yüz Rusya ile 3. lük maçımı yaptık. Onuda geçtik finalde olmamız gerekirken rüştü abimin sayesinde olamadık.

Yukarı Alt