Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
SansürLermisn Ne olur sitemizde Bir cok12 Yas Altında Üyeler var Sansür lütfen Wink
Bu arada Kötü Laf Sahibinindri Allah Belalarını Verir İnsaalah Alınmayalm
Dinime Laf Eden Müslüman olsa

şimdi forumda olmasak akllıma gelenı solerdım ama boyle vatan hainlerine klavyeden konussn bır ıse yaramıor kı

Eeet kardeş sansurlemen ıyı olur lutfen

Bence Sansürlemeyın herkes neyın ne oldugunu bilsin..Bilinsin türkün türkten başka dostu yokk!!

KALT0 demiş ki:
beyler yukarıda arkdaş dedı forumda 12 yas altı kardeşlerımız var lutfen kufur etmeyın
sende lütfen imzandaki link i sil,reklam yapmak yasak,öm attım ama pek umursamadın galiba Evil or Very Mad

yok yani varyaa ağzımı bozmak istemiyom değmezde zaten bunlar için adam gibi barınıyolar ülkede ve hala laf atıyolar sınır dışı etcen hepsini ya da soyykırım bunu istiyolar Evil or Very Mad

ya walla artık bunlara bırısının dur demesı lazım bunlar yuzunden kac askermızı kaybettık Sad

Ekmek dusmanları bunlar

KALT0 demiş ki:
ya walla artık bunlara bırısının dur demesı lazım bunlar yuzunden kac askermızı kaybettık Sad

Ekmek dusmanları bunlar
sana yazdığım bir önceki msj ı görmezden geldin galiba,imzandaki reklam ı kaldır demiştim,ama extra ya ilettim o gerekeni yapar artık

Pennywise demiş ki:
KALT0 demiş ki:

Ekmek dusmanları bunlar
sana yazdığım bir önceki msj ı görmezden geldin galiba,imzandaki reklam ı kaldır demiştim,ama extra ya ilettim o gerekeni yapar artık
kardeşm o reklam deıl sadece kendıme yenı actıgım bır forum..
extraloob.com u kendi ailem gibi gordugum ıcın sızlerı davet etmek ıstedım
eger bır sorun warsa lutfen extra uyar Exclamation

niyetım reklam deıldı yanı anla -- extra kaldırmamı ısterse kaldırırım sorun yoqh

yanlız extra söylerse kaldırırım demek penny e seni takmıyorum demek forumda global modların Ban yetkileri var haberin olsun diye diyorum ^^

eger bır sorun warsa lutfen extra uyar

niyetım reklam deıldı yanı anla -- extra kaldırmamı ısterse kaldırırım sorun yoqh
Extra İsterse Kaldırırsın Olay Bu yani Penny isterse Kaldırrısın Global Modu Adminligi gectim Senden Rica Etmis Önce İnsanın Saygısı Olur

CaN_KsK demiş ki:
eger bır sorun warsa lutfen extra uyar

Extra İsterse Kaldırırsın Olay Bu yani Penny isterse Kaldırrısın Global Modu Adminligi gectim Senden Rica Etmis Önce İnsanın Saygısı Olur
sen herkesın dedıgene bakarak benım dusuncelerımı anlayamazsın yukarıdakı arkdaş dedı dıe ne yapmak ıstedın bellı yanı senı takmorum dıe bır anlam yaratmak ıstesem sadece extra solerse kaldırrım derdım sızı ılgılendırmez derdım lutfen anlayıslı olun bıraz ılk once uyelerınız ne demeye calıstıgını ogrenın

benım burda sadece admın,mod vs.vs. saygım yoqh herkese saygım var

sen herkesın dedıgene bakarak benım dusuncelerımı anlayamazsın yukarıdakı arkdaş dedı dıe ne yapmak ıstedın bellı yanı senı takmorum dıe bır anlam yaratmak ıstesem sadece extra solerse kaldırrım derdım sızı ılgılendırmez derdım lutfen anlayıslı olun bıraz ılk once uyelerınız ne demeye calıstıgını ogrenın

Kalbin Kırlımamıstır Umarım Kalp Kırmayı Sevmem Cümleden Öyle Anladım Pardon Öyle bir anlam cıkarıdm...

CaN_KsK demiş ki:

Kalbin Kırlımamıstır Umarım Kalp Kırmayı Sevmem Cümleden Öyle Anladım Pardon Öyle bir anlam cıkarıdm...
Kalbim biraz olsun kırıldı ama en azndan beni telafi ettin tşkkur ederım anlayısın ıcın

ulan sinirden klavyeyi kırdım görüyormusunu kürtlerin yaptıgını ecnebi bunların hepsi ya sansür please Evil or Very Mad

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt