Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
HAKKARİ’nin Şemdinli İlçesi’nin Irak sınırındaki Aktütün Jandarma Sınır Karakolu’na düzenlenen saldırıda 22 yaşındaki Uzman Onbaşı Rasim Eser’in şehit olduğu haberi memleketi Mersin’in Silifke İlçesi’ne bağlı Atayurt Beldesi’ndeki evine kor gibi düştü. Şehit annesi 55 yaşındaki Ümmühan Eser, sakinleşmesi için iğne yapılmasını, "Ben oğlumun acısına dayanırım" diyerek istemedi.

Piyade komando er 21 yaşındaki Ramazan Yeşil'in (ayakta solda) acı haberini alan ailesi yıkıldı. Oğlu ile en son önceki akşam konuştuklarını anlatan anne Yeşil, o sırada kızı Emine'nin geldiğini, telefonu ona uzattığını söyledi. Ramazan Yeşil'in ablasına, “Geri dönemeyecekmişim gibi geliyor” dediğini anlatan acılı anne, “Bayramın birinci günü de 3 kere aradı. ‘Ne yapalım oğlum, bayramı bu sefer böyle geçirelim’ dedim. O da bana, ‘Burası çok kötü. (PKK'lılar) 1 haftada 3 kere bastılar. Ben geriye biraz zor döneceğim. Dönemeyecek gibiyim’ dedi. O zaman, ‘İçini ferah tut oğlum. Allah ne yazdıysa o olur’ diye teselli verdim” diye konuştu.

Şehit düşen 15 askerden Piyade Uzman Çavuş, 28 yaşındaki Hasan Aygör'ün Kırıkkale'deki ağabeyi Dr. Duran Aygör: “Bayramda aradım, ‘Ağabey merak etme kesinlikle şehit düşmem” dedi.

Terhisine 4 ay kala şehit olan 2 çocuk babası Siirtli Davut İlbaş’dan gelen acı haber ailesini yasa boğdu

Piyade uzman çavuş Selçuk Can (30). İki yaşında Buse adında bir kız çocuğu babası olan şehit Selçuk Can’ın eşinin iki aylık hamile olduğu öğrenildi.

Saldırıda şehit olan er Çağlar Mengü’nün İstanbul Maltepe’deki evinde hüzün var. Şehit er Mengü’nün Maltepe Zümrütevler Mahallesi’ndeki baba evinde bulunan akrabaları, komşularının taziyelerini kabul ederken, amca Ferda Mengü "Biz şehidimize değil yapılan kahpeliğe ağlıyoruz" dedi.

Diyarbakırlı er Hakkı Aran’ın evinde Kürtçe ağıtlar, yürekleri dağladı.

Windy

bu ülke daha ne kadar canlar verecek acaba... ölümlerden bıkmadık hiçbir önlem alamıyoruz. ülkemiz 15 kişiyi daha yitirdi.... BAŞIMIZ SAĞOLSUN!!

BangBros

Buralıyım
Nasıl böyle birşey olmuş ya gündüz vakti nasıl bir cesarettir bu?
Bunların kökü kurumadı gitti allah hepsinin belasını versin.! 23 tanesi öldürülmüş inşallah daha 23 bin tanesi böyle gebertilir

gercekten yeter artık denilecek kıvama geldi... topyekün girelim ıraka soylarını kurutalım adilerin.... :evil:

Aynen Oyle Arkadaşlar... Artık Bunların Pis Soylarını Kurutmak Lazım. Bu Analar Bu Çocuklara Ne Emekler NeLeR NeLeR Verdiler*** Onların Cektiği Acıyı Hergün Bir Başka Ailede Cekiyor... Ama Biz Hayla Bir eyler Yapamıyoruz. Yeter Artıkk Kuzey ıRağA Girelim Kurutalım Oyle Cıkalım.
2Gün Sonra İST/Buyukderede Yuruyus Yapıcaz... Oyunda Yuruyuş Yaparsanız Bir Kaç Güzel Söz War:

Wur WuR İnLeSiN aPo P*Çi Dinlesin...
aPo' NuN P*ÇLeRi YıLDıRaMaZ BiZLeRi...

RoyalFlush

Bilgiliyim
Aslan gibi askerlerimize yazık oldu.Allah rahmet eylesin.Hepimiz bu askerlerimize 1 er dua etsek ruhları şad olsun diye...

Hepimiz Edelimde!.. Bu Şehitlerin Kanı Yerde Kalmasın Yeter Bu Kadar Şehit Gittiği Yeter.

Yukarı Alt