BU masada 32 Kral , 62 Cumhurbaskani varmış
Bu kadar Kral ve Cumhurbaşkanın arasında ki karizmaya baksanıza
Gercekten sanki oradaki tek lider ATAMIZ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
BU masada 32 Kral , 62 Cumhurbaskani varmış
Bu kadar Kral ve Cumhurbaşkanın arasında ki karizmaya baksanıza
Gercekten sanki oradaki tek lider ATAMIZ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Heyt be Yüce Ulu Önder Ata'mız ne güzelde poz vermiş.Orda tek kral vede Cumhurbaşkanı,ATATÜRK sanki...

HİÇ KİMSE M.K ATATÜRK Olamaz yanlızca onun izinden
Evet resim bir harika bu resimi günümüze çevirin hangi devlet başkanı bu gibi tomlantılara katılıyor .Zaten hiçkimse M.K ATATÜRK ile kıyaslanamaz ama onun izinden gidebilir burda siyaset yapmak istemiyorum ama elimden gelmiyor düşüncelerim fikirlerim susmuyor artık ne söylemek istediğimi anlıyan anlamışdır diye düşünyorum . !!!

Ps Gibi Geldi bana Resim.. Onun Haricinde Dünyaya 200 Yılda Bir Ayak Basan Nitelikteki Bir İnsan Bırakta kendini Belli Etsin. O Bizim Atamız... :) Kurtarıcımız.

Black Rain demiş ki:
Ps Gibi Geldi bana Resim.. Onun Haricinde Dünyaya 200 Yılda Bir Ayak Basan Nitelikteki Bir İnsan Bırakta kendini Belli Etsin. O Bizim Atamız... :) Kurtarıcımız.
200mü ne 200ü onn gibisi 1kere gelir !

Onun gibi adamlar dünyaya 1 kere gelir.. Sadece Türkiye değil dünyaya .!

dünyaya gelenleride gorduk beni bi emsalini gosterebilcek warsa elini opermmm...... hangi lider yada buyuk insan die tabir ettiniz adam 3 arkadaşıyla trablusgarba gidip bi buyuk guç yolunda ilerleyen itelya gibi dewleti geri püskürttü vsvsvs hadi bu adam yaptı deyn bi orn pls ????? ATATÜRK TÜRKİYENN DEĞİL DÜNYANIN LİDERİ OLABİLİRDİİİİİ(ama ona biçilen omur sadece turkiyeyi kurtarmaya yettiii.....................

Hocam resim gerçekten çok güzel çok hoş , bozmak istemem ama Ata'mızın sağ koluna bakarsan ps oluyor ya :(
Bakmayın geçin ya da boşver :D Ne güzel yapmışlar işte sonuçta :twisted:

Yukarı Alt