Apple, yeni nesil iPhone'u görücüye çıkardı.
Beklendiği gibi daha büyük bir ekranla gelen yeni iPhone 5, eski modele göre daha ince, işlemcisi daha güçlü,
görüntü kalitesi daha yüksek ve kamerası daha hızlı

İşte yeni iPhone'un öne çıkan özellikleri:

Ekran büyüklüğü 3.5 inçten 4 inçe çıktı.

7.6 mm kalınlığında, 112 gr ağırlığında önceki sürüme göre yüzde 18 daha ince yüzde 20 daha hafif

8 megapiksel kamera

10 saat video izleme süresi. 3G ile 8 saatlik konuşma süresi.

A6 işlemciye sahip

Saygılarımızla;

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bana göre şöyle elle tutulur bir degişiklik yok klasikleşmiş olan telefonların yeni modelleri çıktıgında olan şeyler işlemcisi degişir pil ömrü uzar vs vs. ama bana göre s4 ten farkı yok ıp5 i daha fark yaratmasını beklerdim
beni şaşırtan tek şey parmak izi ile açılması oldu telefonun :) yakında diger telefonlarda da görürüz :)

Bu ne arkadaş ya bu Apple iyice zıvanadan çıktı. Ekranı yarım inç büyütüyorlar hemen iphone 5 oluyor. Adam gibi özellik çıkarın. Iphone 6'da ekran 4.3 inç olur heralde. Böyle olmaz bu yeni bişeyler gerek. Ah Steve Jobs erken gittin reis :lol:

Çıkmasının tek iyi tarafı gülmem için yeni malzemeler çıkmış olması :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Benim telefonum Sony Xperia S ne kadar iphone ekranı övsede ekran olarak daha iyi kamerası 8mp denmiş S 12mp boyut 4.0 inç iyi fakat bir akıllı telefon için en uygun denen boyut 4.3inçtir arada sadece işlemci kalıyor telefonum çoğu oyunu kasmadan kullanmamı sağlıyor o zaman daha fazlasına ne gerek var ? Tamam alınır daha iyidir ama arada sağlam bir fiyat farkı olacaktır anlayacağınız gereksiz para diyorum :(

Yukarı Alt