1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

İşte iPhone 3G S'yi hızlı yapan özellikler


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.463
  Beğenilen Mesajlar:
  365
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  İşte iPhone 3G S'yi hızlı yapan özellikler


  Apple'ın bir kaç gün önce duyurduğu iPhone 3G S modelindeki S'nin Speed, yani hız anlamına geldiği belirtiliyor. Peki, bir önceki nesile göre büyük ölçüde hızlı olduğu iddia edilen bu yeni modeli hızlı kılan ne? Apple, yeni cihazın teknik detaylarını açıklamadığı, hatta sakladığı için şimdiye kadar bu bilinmiyordu. Ancak, cep telefonu şebeke işletmecisi T-Mobile'in sitesinde yayınladığı bilgiler, konuya açıklık getiriyor.

  T-Mobile'in belki de yanlışlıkla yayınladığı bilgilere göre, yeni iPhone 3G S modelinde işlemci hızı 600 MHz. Bu hız daha önceki iPhone modellerinde 412 MHz, iPod Touch'daysa 532 MHz düzeyinde. Dolayısıyla yeni model, sadece işlemci hızı olarak bile eski modelden %50 daha hızlı durumda.

  Yine T-Mobile'in açıkladığı bilgilere göre, performansı arttıracak ikinci etkense bellek miktarının 256 MB'a yükseltilmiş olması. Bu değer, daha önceki modellerde 128 MB, yani yeni iPhone'da iki kat fazla bellek var.

  %50 daha fazla işlemci gücü, %100 daha fazla bellek işin içine girince, yeni iPhone'un daha hızlı olmasına şaşmamak gerekiyor. Bakalım ürün 16 Haziran'da satışa çıkınca satın alan meraklılar daha neler keşfedecek?


  [​IMG]
   
 2. El Verano

  El Verano rank8

  Kayıt:
  23 Kasım 2008
  Mesajlar:
  2.207
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Görüldüğü gibi karizmatik bir ürün. 8)