anne:kızım gel otur sana bişiler anlatıcam
kız:olmaz anne kasılmam lazım azıcık para verde pot alıyım
anne:kız geç oturkarşıma delirtme beni! hea sen beni biliyonmu!
kız:tamm anne tamm ufff
anne:bak kızım bu male charlara güvenme
kız:neden anne!!!
anne:bak kızım baban olacak deyuzu biliyosun bırakdı gitti bizi
kız:ewt
anne:bak kızım babanla ilk tanışmamız nasıl oldu dinle,ben bi gün satalda duruken baban geldi boyu posu yerinde yakışıklımı yakışıklı 80 lvl civarında bense ozamn gencim 25-26 lvl falandım tamm hatırlamıyorum boşver,baban stala girdi ayy ben terlemeye başladım,kızım naparsın stalında 80 lvl adam ismini sürekli lordan duyuyoruz.
sonra bana 'meraba güzel kız 'dedi.ben titremeye başladım nerdeyse stalı kapatıp kaçıcakdım ürkek bi sesle iyiyim dedim.sonra başladı bana iltifat etmeye falan yok senin ciritin güzelmiş falan nasıl anlatıyo kızım bi görcen.
kız:eeee anne sadete gell..artııkk...kasılcam
anne:kız bana bak annenle düzgün konuş valla kasılmaya falan yolamam seni 20 lvlde veririm kocaya görürsün hea... yelloz
kız: tamm anne tamm anlat
anne:ondan sonra bana evlenme teklifi etii
bende salak gibi hemen kabul etimm ama naparsın kızım 80 lvl bi bowcu havasıda var bide pro set giymiş offff öyle yakışıklı adam yok serverde.hem zaten guildide yerinde.. misler gibi yaşatırbu char beni dedim.
ilk önce karakoramdaki camilerin hocalarından biri imam nikagımızı kıydı o gece benle birlikde olmaya çalışdı eyy kızım bak bakıyım bende o göz varmı olmaz evlenmeden dedim :lolmuch:
ertesi sabah hotan yüzükcü hüsremin dükkanın arkasındada resmi nikagımızı kıydı GM Gargamel
o gece baban beni Constantinaople'de bi otele götürdü.İşde kızım senin ilk temellerini orda atıkk
kız:eee
anne: bekle yavrum,ondan sonra babana kalacagımız yeri sordum,biz birbirimize aşıgızya canım gerisi önemli deildedi deyuzun potunun bozuk oldugu ordan belliydi aHHHhhh kafamm aHHH,sonra aradan 4 ay geçdi ,adam bi degişdi,yok ben large HP kullanmam yok ben onu yapmam falan beni bile dövmeye başladı,bu 3 ,5 kerede lorda gitti elinde lordu alınca adam kendinden geçdi,paralarımızı hotandaki guildcinin orda pvp yaparken kaybetti
sonra bana baskı kurmaya başladı git para buldiye falan
kız :eee
anne: eeesi kızım sonra bende sizi hergün jangandaki guildcinin ordaki çadırkente bırakıp janganın ön kapısında yarım saati 100kdan vurdurmaya başladım :mrgreen: :mrgreen:
her gece baban gelir paraları alır gider bunu sende biliyosun
onun için kızım senin kasılıp büyük bi char olmanı istiyorum ananın durumuna düşme emii kızım
80 lvl olunca git babanın yüzüne tükür
kız: tamm anne tamm söz seni gülünç dürüma düşürmücem
anne: kızım trade yap bişi yap kimseye minnet etme güzelim benim

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: headbang2ft9 :lolmuch: :lolmuch:

ben de redseadaki charımla evlenmiştim choq zevkli günlerdi gercekden bana +7 nişan yüzügü falan almıştı öle öle giderken kocam sapıttı bütün gün beraber gezmek ister konuşmak ister oldu kasdırmıyodu beni bende jubileyi yaptım +7 yüzügü geri vermek içimden heç gelmedi ama olsun bir insan evlendi diye 2 haftadır 32 lw de kalırmı ya kastırmıyodu adam
married die guild kurmuştu guilde sadece 2 miz vardık baskasını almıjam diyodu
allahdan pasifice kaçtım kurtuldum :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
(anlattıklarım şakasına degildir gercekden bunları yaşadım :mrgreen: :mrgreen: )

SinSiGirl demiş ki:
ben de redseadaki charımla evlenmiştim choq zevkli günlerdi gercekden bana +7 nişan yüzügü falan almıştı öle öle giderken kocam sapıttı bütün gün beraber gezmek ister konuşmak ister oldu kasdırmıyodu beni bende jubileyi yaptım +7 yüzügü geri vermek içimden heç gelmedi ama olsun bir insan evlendi diye 2 haftadır 32 lw de kalırmı ya kastırmıyodu adam
married die guild kurmuştu guilde sadece 2 miz vardık baskasını almıjam diyodu
allahdan pasifice kaçtım kurtuldum :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
(anlattıklarım şakasına degildir gercekden bunları yaşadım :mrgreen: :mrgreen: )
hahahha +7 yüzügü verip benimle evlenirmisin diye N tusunamı bastı ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt