-Resim Silinmiş.

iyice bakın arkadaslar diyecek bisey bulamadım ben ne yazsam dalga gecilcekmis gibi geliyor Neutral
ben böyle kolanın taa .... Mad Mad Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
o kadar kisi bakmıs sadece 1 kisi yorum yapmıs.. Demekki coca colayı hala iciyoruz ? Mad Mad Mad

ben coco kola icmeyi kestim nedenmi adamlar para kazanıyo sora hop teröre yardım Exclamation

ben bi aydır valide pederlere pepsi aldırıom :mrgreen: hem bu coco cola pkk ya yardım diyede düşünebiliriz cünkü direk amerikaya gidiyor ordanda pkklılara abd silah dağıtıyor
lütfen duyarlı olalım olduralım...coco colanın içinde alkol kafein varmış bide israilin filistine yaptıklarını gös önünde bulunduralım hergün ordaki masumların canı yanıor içmeyin içirtmeyin Evil or Very Mad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben zati şimdi olduğu gibi bira içiyorum şerefinize extrabeer

vatan her yönden amerikaya bağımlı hale getirilmiş.ekonomi ele geçirilmiş millet amerikan tarzı takılıyo.napabilirizki?teröre daha çok kurban vericez bu kadar duyarsız oldukça Evil or Very Mad

simdi herkes diyorki coco cola içmeyin Türk ürünlerini kullanınız diyor evet diyenler haklı ama ben suan markete gideyim cola alacagım abiye diyorum colo turka var mı yok ne var coco cola cappy turkuaz felan elimde degil evdekiler cola isteyince mecbur coco cola almak zorunda kalıyorum
herkes coco cola yerine cola turka alın diyor
biliyonuz ki cola turka ülkerin malı bizim arkdasın marketleri var onlar bir yaz golf dondurması ald ülkerin malı yaz bitince bunlarda baya bir dondurma kaldı malı getirem işçiler dondurmaları aldı onun yerine baska ürün verdiler ürün nedir biliyonuz mu tonlarca sakız suan arkdasların markette ülker malı tektük bulunur
+ bu olayı nestle övme amaclı yazmıyor bu bilinsin nestlenin varya cafesi sütle yapılıyor bir gün markete işçiler baya bir koli getirdi koliden 1 veya 2 tane cafe eksik cıktı bizim arkdasın babası bunu hemen şeflerini bildirdi 1 saat olmadan yeni bir kutu geldi o işçiler de işlerinden cıkartıldı adam cok adaletli bu konularda tek kötü yanları Müslüman kardeslerımıze eziyet cektırmeleri

İster için, ister içmeyin, ister bu doğru olsun, ister raslantı ;

gerçek şu ki Coca-Cola Şirketi kârının %5' nimi ne böyle bi kısmını İsraile bağışlıyor .. Bunu kendileri söyledi..

dR.NooB demiş ki:
İster için, ister içmeyin, ister bu doğru olsun, ister raslantı ;

gerçek şu ki Coca-Cola Şirketi kârının %5' nimi ne böyle bi kısmını İsraile bağışlıyor .. Bunu kendileri söyledi..
ekim ayının bütün kazancını ve ekim ayından sonraki her ayın bütün kâr payını onlara veriyolar :@@@ o bombalarda bizleri vuruyor iste Evil or Very Mad

bu arada Ülker in %51 lik hissesi Amerikalıların :?!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Yukarı Alt