1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

İşte Gazze'nin Kıyamet Günü


 1. Infinity

  Infinity rank8

  Kayıt:
  1 Şubat 2008
  Mesajlar:
  4.469
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  1.jpg

  İsrail, Gazze'ye kıyameti yaşattı. Son 20 günün en şiddetli saldırısında taş üstünde taş kalmadı. Bir İsrailli pilot; "Gazze'de olanlara inanamazsınız" diyerek dehşeti özetliyordu.

  2.jpg

  Gerçektende Gazze'de olanlara inanmak güçtü. İsrail artık çığırından çıktı. Üç sivil hedefi vurdu. Biri gazecilerin bulunduğu otel, diğeri de BM mülteci binası sonuncusu ise bir hastaneydi...

  3.jpg

  Hastanede 500'den fazla yaralı vardı. O saldırı ile birlikte bina havaya uçtu, etrafı cesetler kapladı. BM bile isyan etti; "Ölü sayısının dayanılmaz boyutlara" ulaştığını söyledi.

  4.jpg

  İsrail bir ahlaksızlığa da imza attı. Önce BM'ye medya binasının koordinatlarını sordu. Hemen ardından da o koordinatlardaki binayı vurdu.

  5.jpg

  İçerdeki gazeteciler dehşetin en canlı tanığıydı. Saldırıda 3 gazeteci yaralandı. Bu gazeteciler, İsrail'in zulmünü dünyaya duyuran kişilerdi.

  6.jpg

  Bu saldırı ile medyanın sesini kesmeyi hedefleyen İsrail, zulme rağmen başarılı olamadı. Bu görüntüler ve bir saldırı anından saniye saniye kaydedildi. Dünya bu karelerle zulme tanık oldu.

  7.jpg

  İsrail'in hainliğinin bir diğer adresi de BM Mülteciler binasıydı. O binanın koordinatları da vurulmasın diye onlara iletilmişti. Ama İsrail orayı da vurdu.

  8.jpg

  BM, bu saldırıyla birlikte isyan etti. Ama onların isyanının faturası da yine Filistinlilere çıktı. Çünkü BM, Gazze'deki yardım faaliyetlerini durdurma kararı aldı.

  9.jpg

  Şimdi Gazzeliler tek başlarına... Aslında hep öyleydi ama bu kez tamamen karanlıktalar... Kentte sağlam bina kalmadı. Sokaklar cesetlerle doldu. Hastaneler ise vurulduğu için artık morg gibi...

  10.jpg

  Dünya bu zulmün yine uzaktan izleyicisi... Gazze kıyameti yaşarken ne ABD'den ne BM'Den bir ses çıktı. İsrail vurdu, Filistinli karanlık bir kabusa hapsoldu.

  11.jpg

  Gazze'ye ulaşan tek bir yardım bile yok... Mısır arkasını dönmüş durumda, Türkiye ise kendi derdinde. Sokaklar alev alev, Filistinli tek başına...

  12.jpg

  Ölü sayısını kimse kesin olarak bilmiyor. Bin 100'ü bulduğu söyleniyor ama rakamlar daha da fazla olabilir. Zira sokaklardaki cesetler saldırılar nedeniyle toplanamıyor.

  13.jpg

  14.jpg

  15.jpg

  16.jpg

  17.jpg

  18.jpg

  19.jpg

  20.jpg

  21.jpg

  22.jpg
   
 2. DyNaSTy

  DyNaSTy rank8

  Kayıt:
  5 Ocak 2008
  Mesajlar:
  169
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Daha hala Hakettiler diye gezinen ZOMBİ' ler varya onlara camın sıkılıyo
  Kardeşim islam düşmanıysan Düşmanısında insan da mı deilsin diceksin aslında!!!

  Katil israile lanet olsun!!!!
   
 3. Fre3sTyLe

  Fre3sTyLe rank8

  Kayıt:
  21 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  16.763
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
   
 4. LoveForLife

  LoveForLife rank8

  Kayıt:
  2 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.644
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bir Kulaç Daha Atsam Karadayım...
  Bu yaptıklarına savaş mı diyolar acaba?Resmen katliam öldürdükleri filistinlilerin %60 ı sivil insanlar.Yazıklar olsun böle insanlığa :?
   
 5. Leo Kenzo

  Leo Kenzo rank8

  Kayıt:
  27 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  1.309
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Allahın merhameti onlarla olsun... Allah yardımcıları olsun...