1. Reklam


  1. r-silkroad
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   rew
   rappelz
   park
   ddgame

İşte Futbol Fabrikası


 1. FeLiS

  FeLiS rank8

  Kayıt:
  4 Haziran 2008
  Mesajlar:
  304
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci.
  Şehir:
  Tekirdağ / Çorlu
  Ankara'da müthiş bir spor kompleksi yükseliyor. Saray Spor tesisleri artık bitmek üzere... İşte o tesisler;

  Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına devam edilen ve Türkiye’nin en büyük spor kompleksi olan Saray Spor Tesisleri’nde son aşamaya gelindi. Projenin tüm dünyaya örnek olacağını ifade eden Başkan Gökçek, tesisi futbol fabrikası olarak nitelendirdi.
  [​IMG]
  Başkan Gökçek, birçok ülkenin kendisini futbolla ifade ettiğini belirterek “Proje kapsamında 15 adet futbol sahası inşa ediliyor. Futbol Meslek Yüksek Okulu’nu da hizmete sokacağız Çocuklar burada öğleye kadar eğitimlerine devam edecek öğleden sonra da futbol oynayacaklar” dedi.

  DÜNYAYA ÖRNEK OLACAK DEV BİR TESİS
  [​IMG]
  Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan ve inşaatı tamamlanmak üzere olan spor ve eğitim tesisleri muhteşem yapısıyla ziyaretçilerini hayranlık içerisinde bırakıyor.
  [​IMG]
  650 dönümlük bir arazi üzerine inşa edilen ve tamamlanma aşamasına gelen Saray Spor Tesisleri üç ana grupta projelendirildi. Projenin ilk bölümünde UEFA standartlarına uygun futbol sahalarından, VIP tribününe, halı sahalardan pek çok çalışma sahasına kadar dev bir alanın bulunduğu eğitim ve spor tesisleri yer alıyor.
  [​IMG]
  İkinci bölümde ise yönetici, sporcu, sporcu ailesi ve yakınlarının kalacağı lojmanların yer aldığı `eğitim ve konaklama tesisleri` ile hazırlık maçları oynayacak misafir takım kafilesinin konuk edileceği Misafirhane bulunuyor.
  [​IMG]
  Son bölümde ise projenin en önemli bölümünü oluşturan 32 bin metrekarelik bir alana sahip olan Futbol Meslek Lisesi Bölümü yer alıyor.

  İŞTE SARAY TESİSLERİ (Video)
  >> TIKLA <<


  Saygılarımla,
  FeLiS

   
 2. JbS

  JbS rank8

  Kayıt:
  29 Ocak 2009
  Mesajlar:
  1.211
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  kaldırım mühendisi
  Şehir:
  rüyalar
  umarım en kısa sürrede hizmete baslarlar