Arkadaşlar ßurda ßana Ne diyo Kufur Edıyo Galıba Res İstedi ßende Res Yoktu Vee Sonra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
çevirdim ama uyarı alırım dur sensürle çevirem

res lütfen
beni resleyecek biri yokmu
hyr
kapa çeneni ....... türk
.....
res yok
(burayı çeviremedim)
.....
manyak
....
(burayıda çeviremedim)
....

ewt kısaca boyle :?!

insanın adı cıkacağına canı çıksın. aramızdan bazı arkadaşlar oyun kapalı iken oyunun forum sitesindeki chat bölümüne yazmadıkları kalmadı ve şimdi herkesin gözünde turkler berbat bir gözle görünüyor :?!

başımdan gecen bi olay anlatayım penomlarda kasıyordum ve biri bana ks yapmaya başladı. adamın grand namesi çok ciddiyim şöyleydi "FuckTurks" adam bu yazıyı tepesine yazmışdı. eeee bizde osmanlı cocukları olarak pk cı oldum ve herifi orda yere seriverdim. adam bana neden yaptın dedi bende tependeki grand nameyi değiştirmediğin sürece seni gördüğüm yerde tekrar keseceğim dedim ve sunu unutmayın bütün türkleri aynı kefeye koymayın dedim. adam bana sory dedi ve birdaha görmedim herifi. tekrar görsem ve üstündeki yazı değişmedi ise tekrar yatırırım. ?!!!!!!..

Adam beyinsiz demiş (idiot)
bende başımdan geçen bi olayı anlatıyım

earth ghostlarda ex kasıyordum o zaman eziktim bir kaç dk. sonra gm oyuna girdi bi kaç notice attı ve sonra türkçesi galiba bu sanırım oyuna online olanların yarısı bot temizlemem lazım dedi sanırım ve bana bir pm geldi şöyle geçti

o: selam
ben: selam
o: nerelisin?
ben: türkiye
o: güzel yer
ben: saol
o: sorularımla seni beklettiğim için özür dilerim kasmana devam edebilirsin

bence bize kastı olanlar normal oyuncular çünkü gm nin güzel yer demesi bana garip geldi ?!!!!!!

Yukarı Alt