Kainat güzellik yarışmasında yine birinci Venezuela oldu. Türkiye'nin dereceye giremediği yarışmada Dayana Mendoza birinci oldu.

Mendoza, yarışmanın favorilerinden Kolombiya, Dominik Cumhuriyeti, Rusya ve Meksikalı güzelleri geride bırakarak, kainat güzeli seçildi.

22 yaşındaki Mendoza, bu ünvanı elde eden 5. Venezuelalı oldu.

Geçen yıl Japon Riyo Mori, kainat güzeli seçilmişti.

İşte yarışmaya katılan diğer güzellerin fotoğrafları;

Absence

Bunların güzelliği tartışılır sözü CoupeR a vermek lazım bakalım o ne diyor ?

Mojito

Bence güzellik göreceliklidir
Bana Uzakdoğu daha hoş geliyo gözleri çekik olmasındadır herhalde :P

Prada

Vietnam ile Çin benden 100 üzerinden 0 aldılar.. Favorim Porto Rikolu hatun :P :muck:

Ben tacı bu bebeğe verdim :wink1:

MexiCo ve Vennezuela benim seçimim.
Ama gerçekten güzel oldukları tartışılır ne demiş Sezen Aksu
İzmirin kızları korku yok kitabında ne varsa izmirde var :)

Majestic demiş ki:
Hiç biri gördüğüm hatunlar kadar hoş değiller.Nefret ederim bu tür hatunlardan.Mesela bizim dünya güzelimiz azra akın yokmu ondan daha güzeli Türkiye'de var ee orada olanlar arasında seçiliyor bu güzeller.Herkesin evine tek tek bakıp seçilmiyor xP
+1903 :curtain:

carwen demiş ki:
İşte benim favorim;

Aşık oldum galiba. :rolleyes1:
bu kızın IQ sunun oldukça düşük olduğu yaklaşık 9 kmden anlaşılıyor sadece tipe mi bakıyosunuz hepiniz mi abazasınız xD

Ps : son kelime ağır gibi isterseniz editlerim . :wink1:

Bunlar sadece boya küpü makyajsız gelsinler oraya makyajsız güzellerde var dünyada mesela bizim burdaki Merve fizigi muhteşem yüzü ise bebek gibi Tugcede öyle Fizik desen muhteşem tabi başka şeylerde var o ama biraz allık sürüyor galiba.Ultra Mini etek giyiyor bide rüzgardan kalkıyor arkasından 10 erkek bakıyor kızın yoldan geçtiginde

carwen

Bilgiliyim
@xienne
Beni IQ ilgilendirmez, kadınla evlenicem demedim ben, güzelliğine ve fiziğine bakarım o anlık, ha bu arada da abaza değilim. :wink1:

Mojito

ya hemen bi tartışma çıkarıyonuz en ufak olaydanda anlamıyorum sizi herhalde ilgi çekmek için yapıyosunuz bunları

Majestic demiş ki:
Hiç biri gördüğüm hatunlar kadar hoş değiller.Nefret ederim bu tür hatunlardan.Mesela bizim dünya güzelimiz azra akın yokmu ondan daha güzeli Türkiye'de var ee orada olanlar arasında seçiliyor bu güzeller.Herkesin evine tek tek bakıp seçilmiyor xP

Yukarı Alt