bu köpegin gercek oldugunu birde eve gelen hırsızın üstüne atladıgını düsünürmüsünüz bi ? :mrgreen: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

adam altına mıçar valla :mrgreen: :mrgreen: zuahha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

çok küçük ayrıntılarla fotoşop oldugunu ortaya çıkartmışlar bunun fotoşop oldugunu anlamkta güç ama yine bi fotoşop çu bulmuştur bunun sahte oldugunu....

bana gerçek gibi geldi ama ibonun yorumuna bakmak lazım ben daha çok animasyon vs. çalıştığım için pek anlamam bu tarz gerçek resimlerin fotoşopla mıncıklanmasından.

jesuswan demiş ki:
magicstone demiş ki:
orda tek bır agacın golgesı saga dogru onundekı agacın golgesı sola dogru agacın kendı yapısından golgesı sola vuruyor olamaz mı ? bunun PS oldugu tartısılır
Masallah sana yahu... Oyle bir agac varda ben mi bilmiyorum... Hangi golge yapidan dolayi terse dusebilir... Lise okumadin mi sen? Hadi onu birak Orta okul da mi okumadin... Orada sana Optik diye bir konu ogretmediler mi?
Aman nazar degmesin sanada :) baska bi hakaret kaldımı edecegin. Herkes kendi fikrini soyler. Soylerde bu kadar rencide edilmez bir insan. Umarım ozur dilersin (insanlık gereği).

Yok Yok sen takıl kafana gore

Yukarı Alt