Journalist

Aileden
Manisa merkeze 36 kilometre uzaklıktaki yeşiliyle,eşsiz doğası ve şelalesiyle bir beğeni unsuru olan güzel köyüm'den çekilmiş birkaç foto buldum facebook'taki köyün grubunda :D ve sizinle paylaşmak istedim :)

Her ne kadar Manisa merkez'de doğup büyümüş olsamda babamın doğup büyüdüğü köyü çok seviyor ve her sene gitmeye çalışıyorum^^

ps:köye gittiğimde o şelalede içiyoruz çok güzel ortam oluyor akşamları :D

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bu neki sen bizim köyü görsen rizede yeşillikten başka ne varki

Journalist

Aileden
_FireMaN_ demiş ki:
Bende Manisadayım güzel yermiş gidip görmek isterim köyün adı ne ve ne tarafa düşüyor...
Manisa merkeze 36 kilometre uzaklıkta Yuntdağında Türkmenköy
çok memnun olurum ilkbahar-yaz mevsimlerinde belediyenin turlar düzenlediğini duymuştum fakat detaylı bilgim yok :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu fotoları koydun bana neden link atmıyorsun kuzum yaaaa offff bir köyüm olmadı zati bunun eksikliğini yıllarca çektim durdum öncelikle harika fotolar bayıldım o şelalenin olduğu mekanları biz ancak kıyıköy taraflarında buluyoruz senin ise köyün ne kadar şanslısın be kuzum.

teyzemde manisada hollywood sinemasının orada oturuyor ara sıra gelirim güzel şehirdir manisa ama şimdi çok gelişmiş önceden daha şirindi :D

ARKO demiş ki:
_FireMaN_ demiş ki:
Bende Manisadayım güzel yermiş gidip görmek isterim köyün adı ne ve ne tarafa düşüyor...
Manisa merkeze 36 kilometre uzaklıkta Yuntdağında Türkmenköy
çok memnun olurum ilkbahar-yaz mevsimlerinde belediyenin turlar düzenlediğini duymuştum fakat detaylı bilgim yok :roll:
Gogogle dan baktım burası ise yakın bana bende Somadayım kesin giderim :thumbsup:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Journalist

Aileden
extraloob demiş ki:
bu fotoları koydun bana neden link atmıyorsun kuzum yaaaa offff bir köyüm olmadı zati bunun eksikliğini yıllarca çektim durdum öncelikle harika fotolar bayıldım o şelalenin olduğu mekanları biz ancak kıyıköy taraflarında buluyoruz senin ise köyün ne kadar şanslısın be kuzum.

teyzemde manisada hollywood sinemasının orada oturuyor ara sıra gelirim güzel şehirdir manisa ama şimdi çok gelişmiş önceden daha şirindi :D
sık sık film izlemeye giderim oraya yakın sayılır :santa: :beer:

Yukarı Alt