Burdan

Evet arkadaşlar eu çarmış ahahaha eu yuda geçin dier Chin a çar tiplerinide Bu wideo daki karakterin o serwerda kesemediği 2 kişi war ama ben bilmiyom izleyin bakalım bekliyorum yorumları

A

Anonymous

Guest
ondakı sun özellık benım sword da olsa ona 10 takla açtırırım Wink extraokk

A

Anonymous

Guest
Bikere vdeo okcuları(bow) sağlam göstermek için yapılmış o int ci salakmı neden nuk cakmıo 2 nuk caksa felc olur o çünkü o bowman okadar vuramaz..Galiba int yanı 2 vuruşluk canı var buna ne dıyceksın bakalım OsKi extraokk

AnT_NuKeR demiş ki:
Bikere vdeo okcuları(bow) sağlam göstermek için yapılmış o int ci salakmı neden nuk cakmıo 2 nuk caksa felc olur o çünkü o bowman okadar vuramaz..Galiba int yanı 2 vuruşluk canı var buna ne dıyceksın bakalım OsKi extraokk
Demek öle diyosun 2 nuke çaksa ölür wideonun sonuna doru bi intle kapışıyo adam 5 nuke mi ne atıyo canı 5k lara iniyo bowman in ama en son bi strong 11k çakıyo senın intçi hakkı rahmetine kawuşuyo boş iş int çar ful sosun dizmen lasım dizsende noluyo gene görüyosn yane :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
OsKi demiş ki:
AnT_NuKeR demiş ki:
Demek öle diyosun 2 nuke çaksa ölür wideonun sonuna doru bi intle kapışıyo adam 5 nuke mi ne atıyo canı 5k lara iniyo bowman in ama en son bi strong 11k çakıyo senın intçi hakkı rahmetine kawuşuyo boş iş int çar ful sosun dizmen lasım dizsende noluyo gene görüyosn yane :lolmuch:
lvl 80 olunca 999.999.999 ka satın almayı düşünüyorum o parayla üstümü dizdimmi degil o bow onun gibi 10 tane gelsin extraokk

A

Anonymous

Guest
o lvl da full int fire sosunlu spear nuker alır o adamı 2 nukede boşuna urasmasın

A

Anonymous

Guest
OsKi demiş ki:
Ant nuker sen o adamı kestiğin ss leri bana getirdiğin gün dile benden ne dilersen tabe pot basmıyosa soyunuksa bi kıllık warsa saymam Cool
Ogün gelsın ilk senın habarın olucak extraokk

AnT_NuKeR demiş ki:
Pacific'te FIIIy le görecegim bir hesap var extraokk
zuhahahah diyorum sadece. :)

sen 80 olana kadar, o yeni açılan bir server'a gider, 1 ayda fln 80 olur, diğer aya da sun set kurar. :mrgreen:

Sabırsızlıkla bekliyorum sanırım ful sosunlu adamlar o adamı kesemediğine göre seninde onlardan pek farkın olucağnı düşünmüyorum ayrıca diyorum Full SOSUN sen dizebilicekmisin bekliyorum bakalım kaç lvl sın bu arada?

Ps:O adam seni 2 ye katlar 4 le çarpar beni bile çarpar o adam nickini bulursam kapışcam 80 olnca

A

Anonymous

Guest
hAhahaha Hiçbirzman kendnı küçük görme Töbe haşa o tanrımı Boş bunlar sadece FIIIy yatıracagım günü Bekle extraokk

Yukarı Alt