Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Şoke eden seks araştırması

İngiltere'nin en saygın üniversitelerinden biri olan Cambridge'de yapılan "cinsellik" araştırmasının sonuçları şoke etti.
İngiltere'nin en saygın üniversitelerinden biri olan Cambridge Üniversitesi'nde yapılan "cinsellik" araştırmasının sonuçlarına göre, üniversite öğrencilerinin yüzde 46'sının aynı haftada en az iki farklı kişiyle cinsel ilişkiye girdiğini ortaya çıkardı.
Öğrencilerin yüzde 20'siyse, aynı haftada en az üç farklı kişiyle seks yapıyor.
Üniversite'nin öğrenci yayın organı olan Tab'ın internet üzerinden yaptığı araştırmadan ortaya çıkan bir diğer sonuca öre, öğrencilerin yüzde üçü de aynı haftada en az beş kişiyle cinsel ilişkiye girdiğini belirtti.
Araştırmanın sonuçlarına göre öğrencilerin yüzde yirmisi hergün cinsel ilişkiye girerken, yüzde 28'i her dönemde en az bir kez tek gecelik ilişki yaşıyor.
Öğrencilerin yüzde 25'inden fazlası "birinci sınıf bir ödev vermektense", "birinci sınıf bir seks yapmayı" tercih ediyor.
Araştırmaya katılan öğrencilerin yüzde 86.5'inin heteroseksüel, yüzde 7'sinin homoseksüel ve yüzde 7.1'inin de biseksüel olduğu açıklandı.
Araştırmanın en korkutan sonuçlarından biriyse, öğrencilerin yüzde 29'u, cinsel yolla bulaşan bir hastalık taşıyan arkadaşa sahip olduğunu söylemesiydi.

extraloob demiş ki:
hep diyorum size ingiltere gibi olmamıza daha 500 yıl var baksanıza adamlar ne güzel ya bol sex yapıyorlar hemde poligami awwww :starving:

Takımı
Besiktas
"Araştırmanın sonuçlarına göre öğrencilerin yüzde yirmisi hergün cinsel ilişkiye girerken" OMG 8O :starving: :twisted:

|GM| Militanz demiş ki:
makara: makara: aHH aßi ßizm üLkede ßöle olsa pray:
Okan abinin dediği gibi İngiltere gibi olmamıza en azından bir 500 yıl var sin:

ps: Türkçe'yi düzgün kullanırmısın ? :thumbsup:

Anaconda35 demiş ki:
olaya bak bizim burda olsa kıyamet kopardı :) ingiliz olmak vardı şimdi :D
sen bunu kendi okulunda yapmaya kalksan önce linç edilirsin sonra da okuldan atılırsın :lol:

extra'ya katılarak en az 500 yıl diyorum ben de daral:

Takımı
Galatasaray
ohoww Bulgaristan'dakiler birşey değilmiş vazgeçtim İngiltere'ye gidiyoruz :twisted:

CaRTMaNN demiş ki:
bizim isteğimiz her yerde, her okulda sex yapılması değil hacım. bu işi yapanlara karışılmaması, dinsiz, ahlaksız gözüyle bakılmaması :nod:

Takımı
Besiktas
TwiLighT demiş ki:
CaRTMaNN demiş ki:
bizim isteğimiz her yerde, her okulda sex yapılması değil hacım. bu işi yapanlara karışılmaması, dinsiz, ahlaksız gözüyle bakılmaması :nod:
+1 Sonuçta herkesin kendi seçimi var o onla seks yaptı o onla bilmem neyaptı millete neki ? :roll:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ahhh ahhh ne okullar var, daha lise-1'e yeni başlamıştım o sene yani bir kızla ders saatinde WC 'de süper anlar yaşamıştım ama biri nasıl gördüyse sese falan mı geldi bilmiyorum bir yayıldı anasını okula herkes bizi konuşuyordu, müdürler falan çağırıp soruyorlar noluyor falan işin içinden zor çıkmıştım .. Sonra yazık gariplerim özenmişler bunlar da WC 'de sex ortasında Tarih hocası tarafından basılmıştı puhahah hala da gülerim bu olay aklıma geldikçe, sonuç kızda erkekte okuldan atıldı.

Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
Ahhh ahhh ne okullar var, daha lise-1'e yeni başlamıştım o sene yani bir kızla ders saatinde WC 'de süper anlar yaşamıştım ama biri nasıl gördüyse sese falan mı geldi bilmiyorum bir yayıldı anasını okula herkes bizi konuşuyordu, müdürler falan çağırıp soruyorlar noluyor falan işin içinden zor çıkmıştım .. Sonra yazık gariplerim özenmişler bunlar da WC 'de sex ortasında Tarih hocası tarafından basılmıştı puhahah hala da gülerim bu olay aklıma geldikçe, sonuç kızda erkekte okuldan atıldı.
abilerini örnek almışlar puahha :mrgreen:

|GM| Militanz demiş ki:
makara: makara: aHH aßi ßizm üLkede ßöle olsa pray:
Böyle olmasını isterken kardeşlerini düşünmüyorsun sanırım.Şu okulda sokakta gördüğümüz mini mini mini etekler hep bu dış ülke özentisidir.Giymeyin demiyorum ama giyerseniz salya sümük bakanlarda haklıdır. :lol:

Yukarı Alt