Lv 90 [ Taze taze ]
- Resim Silinmiş.

Xbow charım ve yeni makinası xD
- Resim Silinmiş.

Buda diğer charım ^^ ( Pre parası bir tek _KaWa_ ' ya yettiği için onda pre var xD )
- Resim Silinmiş.

Herşeyimiz tam ama bi sro master olamıyorum yaw ^^

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Too demiş ki:
güzel charlar... emeklerini bir char üzerinde yoğunlaştırıp 100 FF ol, ondan sonra diğer charları kas :wink1:
_KaWa_ ' da yoğunlaştım şimdi para olursa diğer charlarada sıra gelecek , diğer 2 charı kuzenlerim için kasıyorum askerdeler şuan gelince ellerinde tertemiz 100 lv charları olucak ^^

süpper charlar emek verildiği belli oluyor inş. 100 lvl halinide görürüz :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
lvl up olmayalı yıllar oldu be lvl 100 rulezzzzzzzzzzzzzzz :P

Senius demiş ki:
Too demiş ki:
güzel charlar... emeklerini bir char üzerinde yoğunlaştırıp 100 FF ol, ondan sonra diğer charları kas :wink1:
_KaWa_ ' da yoğunlaştım şimdi para olursa diğer charlarada sıra gelecek , diğer 2 charı kuzenlerim için kasıyorum askerdeler şuan gelince ellerinde tertemiz 100 lv charları olucak ^^
Tebrikler hacım charların zaten benim favori buildim pacheon force :thumbsup: yanlız kuzenlerin için kasmanda çok hoşuma gitti birtanesin :beer: :beer:

Takımı
Besiktas
Hacım bu charlardan bow olanları satma gibi bir düşüncen varmı ? _KaWa_ veya __Che__ 'yi alabilirim.Bir görüşelim düşünürsen ?

Spyware demiş ki:
Hacım bu charlardan bow olanları satma gibi bir düşüncen varmı ? _KaWa_ veya __Che__ 'yi alabilirim.Bir görüşelim düşünürsen ?
Che ' yi satıyorum topic bile açtım phoenix bölümüne bakarsan.

Darwell

Tanınıyorum
Güzel charlar güzel spler umarım bir an önce lv 100ü görürsün :muck:

Yukarı Alt