Tam Yarımsaat 1 saat oldu oyuna girilmiyor... Herkezde mi böyle yoksa rahatça girenlerimiz var mı? Girenler varsa lütfen Pm veya buraya yazsın :?: Yok böyle bişey ya iyice batırdılar oyunu para için ellerinden gelen herşeyi yapıyolar :!:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
svs58 demiş ki:
Alışkanlık olmuş artık doğal bir durum deniliyo :? Ne oyunmuş ya illallah getirdi sabahtan beri gireriz bu seferde ardından Dc atar kesin..
Valla dostum lafıma alınman için bi neden yok ortada. Bildiğin alıştım artık ben. :beer:

DangerWalker demiş ki:
yuh %34 girme %si var her baktığımda 5-10 kişilik yer boş oluo lanet auto login boş boş denio kimi kandırıyo bunlar boş yer varken oyuna girmezmi rezillik :? :twisted:
- Resim Silinmiş.

Aynen Katılıyorum dediğine :twisted:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
DangerWalker demiş ki:
yuh %34 girme %si var her baktığımda 5-10 kişilik yer boş oluo lanet auto login boş boş denio kimi kandırıyo bunlar boş yer varken oyuna girmezmi rezillik :? :twisted:
bir tek sen mi deniyorsun?

GENEL olarak doğru bi yanıt veriyo rev6.. Çünkü bu auto login gelmeden önce orda 3400Lü qösterirdi check yedikten sonra denerdim qirerdi.. Mesela check yiyo server 3499 yazıyo orda daha giremiyosun.. Birebir gösteriyo yani Şahidim..

ßeyler Mini_Loader denen bir program ile tüm IDlerimi değişik değişik(Genel olarak NEW serverlara) Girmeyi denedim ve rev6Dan oranlarına bakarakta denedim.. Ve İris 3495Ken login denedim autologin programı karşıma çıktı, sonra diğerlerinde de denedim autologin çıktı, Ares de 3495 oldu ona denedim ne olduysa Autologin gelmeden direk girdi :? yeni bi charımda olsa artık oyundayım bota bırakim en azından oyunun zevkini alim ne zamandır giremedim :?

Yukarı Alt