1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

İşte All-Star formaları!


 1. Metamorph

  Metamorph olduser

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.280
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  BlackArmy ~ Stockholm

  NBA ve adidas, Phoenix'teki NBA All-Star Maçı'nda kullanılacak olan basketbol formalarını tanıttı. NBA All-Star forması bir dizi teknolojik gelişim içeriyor ve iki yıldır adidas tarafından geliştiriliyor!

  Lebron_kobe_allstarforma.jpg

  NBA All-Star forması bir dizi teknolojik gelişim içeriyor ve iki yıldır adidas tarafından geliştiriliyor. Geleneksel bir basketbol formasından yüzde 30 daha hafif olan forma, dikişleri azaltarak sürtünmeyi minimuma indiren, oyuncunun doğal hareketini zenginleştiren adidas'ın Formotion teknolojisine sahip. 2009 All-Star formaları, ısıyı bir havalandırma kanalı ağı, üç boyutlu dokular ve ısı ve nemi dağıtan malzemeler ile vücuttan uzaklaştıran stratejik noktalara konmuş ClimaCool alanlarına sahip.

  Forma, salonda en iyi performans için adidas TECHFIT PowerWeb ve pedli baskı ile birlikte kullanılmak üzere tasarlandı. TECHFIT PowerWeb, kilit kas grupları üzerinde gücü arttırmak için baskı kumaşları ve Termoplastik Poliüretan (TPU) güç bantlarından oluşan bir ağ kullanarak dikey zıplamada yüzde dörde kadar bir artış yaratıyor. TECHFIT Padded, sporcuları esneklik ve darbe direnci ile koruyor.

  Forma tasarımında, toprak, çöl, güneş ve gökyüzünü temsil eden renkleri ile Phoenix kentinin estetik ve tarihinden esinlenilmiş. Formalardaki tasarım unsurları, tüm adidas NBA All-Star maç ve taraftar forma koleksiyonlarına dahil edilecek. Formalar, Arizona'nın ünlü kaya oluşumlarını anımsatan çeşitli yatay çizgi gölgeleri içeriyor.

  Şort üzerindeki alev tasarımı, şehrin adını aldığı mitolojik Anka kuşunun öyküsünü temsil ediyor. Yeni uygulamalara uygun olarak, ev sahibi takımın konferansındaki All-Star'lar beyaz forma giyecekler. Batı All-Star formaları, 2009 NBA All-Star logosu ve ev sahibi takım Phoenix Suns'ın formalarından esinlenilen beyaz, altın ve çöl kırmızısı renginde olacak. Doğu All-Star üniformaları, lacivert, gümüş ve günbatımı mavisi renginde.

  NBA Küresel Pazarlama Grubu Başkan Yardımcısı Cristopher Arena konu ile ilgili olarak, "2009 All-Star forması, NBA All-Star geleneğini güçlendirmekte ve All-Star takımına seçilen oyunculara verilen onura saygı duymaktadır. adidas oyuncularımızı ve All-Star olmak için gereken şeyleri anlamaktadır ve bu nedenle yenilikçi performans teknolojilerinin ve dünya çapında üne sahip tasarım ekiplerinin en büyük çabası ile bu formayı oluşturmuşlardır" dedi.

  adidas Küresel Basketbol Başkan Yardımcısı Lawrence Norman ise şunları aktardı: "2009 NBA All-Star forması, NBA'daki ilk tam entegre forma sistemi olacak ve adidas'ın sporcuların performansını arttırmak için yeniliğe yönelik kararlılığını temsil edecektir. Kullanılan çok sayıda teknoloji ve sağlanan fayda ile sporcular daha hızlı olacak ve daha yükseğe sıçrayabilecekler."

  NBA All-Star forması ve adidas All-Star formaları, adidas tarafından işletilen NBA All-Star Jam Session içindeki NBA Store'da, NBAStore.com adresinde, New York City'deki NBA Store'da ve dünya çapındaki adidas mağazalarında bulunabilir.

  2009 NBA All-Star organizasyonu Arizona'daki Phoenix'te US Airways Center'da önümüzdeki hafta sonu gerçekleştirilecek.

  24. kez TNT tarafından yayınlanacak olan 58. NBA All-Star maçı Phoenix'teki üçüncü NBA All-Star maçı olarak dikkat çekiyor. Şehir 1975 ve 1995'te de bu etkinliğe ev sahipliği yapmıştır