Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
A

Anonymous

Guest
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından sunulan 60. hükümeti onayladı.
-Resim Silinmiş.

60. HÜKÜMET LİSTESİ
Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan

Başbakan Yardımcıları ve Devlet Bakanları

Cemil Çiçek, Hayati Yazıcı, Nazım Ekren

Devlet Bakanı Mehmet Aydın

Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu

Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen

Devlet Bakanı Mehmet Şimşek

Devlet Bakanı Nimet Çubukçu

Devlet Bakanı Mustafa Sait Yazıcıoğlu

Faruk Çelik Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı

Recep Akdağ Sağlık Bakanı

Hüseyin Çelik Milli Eğitim Bakanı

Mehmet Ali Şahin Adalet Bakanı

Ali Babacan Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci

Beşir Atalay İçişleri Bakanı

Kemal Unakıtan Maliye Bakanı :mrgreen:

F. Nafiz Özak Bayındırlık Bakanı

Mehmet Mehdi Eker Tarım Bakanı

Ertuğrul Günay Kültür ve Turizm Bakanı

Veysel Eroğlu Çevre ve Orman Bakanı

Hilmi Güler Enerji Bakanı

Vecdi Gönül Milli Savunma Bakanı

Zafer Çağlayan Sanayi Bakanı

Binali Yıldırım Ulaştırnma Bakanı

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
kemal unaktıan suratuında meymenet yok itin Allah onun yaptıgı herseyın hesabını soracaktır serefsiz adi Türk halkından vergi adı altında resmen harac kesıyor kucuk esnaftan para almak için olmadık cezalar yazılıyor kendı kacırdıgı vergının hesabı yoktur ve hala bu it malıye bakanı oluyo Evil or Very Mad

Dampyre

Buralıyım
Zardock demiş ki:
kemal unaktıan suratuında meymenet yok itin Allah onun yaptıgı herseyın hesabını soracaktır serefsiz adi Türk halkından vergi adı altında resmen harac kesıyor kucuk esnaftan para almak için olmadık cezalar yazılıyor kendı kacırdıgı vergının hesabı yoktur ve hala bu it malıye bakanı oluyo Evil or Very Mad
+1905

A

Anonymous

Guest
Zaten aralarında bi tek o! :mrgreen: ya düşünüomda chp ye ne güzel kapak oldu Abdullah Gül' ün Cumhurbaşkanı olması. Rezil oldular....

_sehzade_ demiş ki:
Zaten aralarında bi tek o! :mrgreen: ya düşünüomda chp ye ne güzel kapak oldu Abdullah Gül' ün Cumhurbaşkanı olması. Rezil oldular....
siyasal goruslerini kendine sakla burda akp nin yaptiklarini sayarsam azini acamassin oyuzden siyaset sokma buraya

rica ediyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel bir topic olmuş çok teşekkürler.

kadroyu gördükçe İran'da yaşıyorum sanıyorum wahhh Shocked

yakinda iran dan farkimiz kalmaz zaten tek elden yonetiyolar ulkeyi ... sezer c.baskaniyken bile neler oldu smdi nolur dusunmek istemiyorum

A

Anonymous

Guest
EXC123 demiş ki:
_sehzade_ demiş ki:
siyasal goruslerini kendine sakla burda akp nin yaptiklarini sayarsam azini acamassin oyuzden siyaset sokma buraya

rica ediyorum
Anlat bizde bilelim yaptıklarımızı. Bütün Türkiye bilio baksana %46lıyla 1. party seçildi. Anlat Anlat dinlicem. İster ö.mden de konuşuruz

biraz arastirsan 12 eylulu sonra siyasi yasak alan erdogani, gulun sozlerini bulursun we sunu unutma %46 istiyosa %54 de istemiyo ki oy wermedi onlara

A

Anonymous

Guest
EXC123 demiş ki:
biraz arastirsan 12 eylulu sonra siyasi yasak alan erdogani, gulun sozlerini bulursun we sunu unutma %46 istiyosa %54 de istemiyo ki oy wermedi onlara
Bi dahaki seçimde %90 olcak merak etme! Türkiye 20 küdür party var bunlara oy vercekler tabi. Bak CHP de %21 aldı. Yani fark bu. Türkiyenin %46sı neyine ne olduğunu çok iyi bilior. Chpyede çok güzel kapak oldu. Cumhurbaşkanı seçimini boykot etceklerdi ne oldu? Zaten CHP DSP ile birleşmeseydi barajı zor geçcekti
AKP Rulezzz Idea Idea

ayrica abdullah gul Refah Partisi ardindan Fazilet Partisinde Genel Başkan Yardımcısıydi

fazilet partisi anayasa Mahkemesince kapatıldi (14 Ağustos 2001)
refah partiside anayasa mahkemesince kapatildi ama yilini bilmiyorum

nedense anayasa mahkemesinin laik olmadigi nedeniyle kapattigi partilerde hep basi cekmistir bu adam
ayni sekilde laiklik bitti diye birkac sozude posta gazetesinde yazdi ama fotoraflari elimde yok bi ara forumda werilmisti herneyse daha arastirildiginda bircok yasadisi we Ataturkculuge karsi hareketleri bulunabilir sadece arastirmak isteyen bulur

A

Anonymous

Guest
Ben Refah yada fazilet demedim AKP dedim. Şahsii olarak değil party olarak dedim. ^^ Geçmişe değil geleceğe bak! Ona bakarsan bende küçükken çok hata yaptım. Ama dersimi aldım. Mühim olan güven işi. Türkiyenin %46 sı güvenmişte seçmiş. Söz sandıktan çıktı artık konuşmaya hakkınız yok

cahil insanlar bide akp yi koruyolarya cok deli oluyorum hep cehaletten bole oldu bu ulke zamaninda awrupada osmanli diyince odleri korkardi bizden simdi cahiller yuzunden turkiye diyine nasil soycaklarini dusnuyolar we basariyolarda akp sayesinde 5 yilda satmadigi yer kalmadi

_sehzade_ demiş ki:
Ben Refah yada fazilet demedim AKP dedim. Sahşi olarak değil party olarak dedim. ^^
senin akp dedigin sey tayyip we gulun partisi . tayyip siyasi yasak aldi laiklik we bircok suctan, gul de butun kapatilan partilerin basinda yer aldi hepsi laiklik karsiti Ataturkten nefret eden partiler. kapatilma nedenleride budur

_sehzade_ demiş ki:
sen hakaret etme hakıın kimden aldın da chp ye laf atıo. bide kendi siyasi görüşlerini kendine sakla burası sro ile ilgili bi form siyaset deil Exclamation

A

Anonymous

Guest
member demiş ki:
_sehzade_ demiş ki:
sen hakaret etme hakıın kimden aldın da chp ye laf atıo. bide kendi siyasi görüşlerini kendine sakla burası sro ile ilgili bi form siyaset deil Exclamation
Gerçekler acı geldi galiba. Olur artık alışcan.
Not: burası sadece sro ilgili bi form değil. Siyasette yaparım laf da atarım sanane son mod musun? Modlar bi orun görmemiş sana ne oluyo?

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt