sp farm mı yaptın karakerde yoksa normal keserkende böyle bol sp geliyormu ??

Char güzel ama böyle bu oyuna o kadar para haecaması çok mantıksız olmuş bnce...Silk..64+9 sun...1M sP vb.. şeyler almış..Yazık olmuş inş oyun düzelirde alanların parası boşa gitmes extraokk

yaw herkes mantıksız diyoda tibette 1 yıldır ...üzü yırtıyoz +9 takmak nasip olmadı ben burda sun +9 un tadına varıyom boşver giderse gitsin 100 ytl harcadım chara sp leri hem glavie hem blade max light ve firede 64de max

oguzbuba demiş ki:
yaw herkes mantıksız diyoda tibette 1 yıldır ...üzü yırtıyoz +9 takmak nasip olmadı ben burda sun +9 un tadına varıyom boşver giderse gitsin 100 ytl harcadım chara sp leri hem glavie hem blade max light ve firede 64de max

Ewt normal sroda 300 ytl harcayıp astrall..immortal ve elixir için gold alsan bile +9 olma şansı çok az :lol: Bu arada sadece 64+9 sun Glavieyi kaça aldın? extrabeer

KolerA demiş ki:
oguzbuba demiş ki:

Ewt normal sroda 300 ytl harcayıp astrall..immortal ve elixir için gold alsan bile +9 olma şansı çok az :lol: Bu arada sadece 64+9 sun Glavieyi kaça aldın? extrabeer
20 euro yani 36 ytl civarı

[email protected] u ekliycen adamdan ne istiosan sölicen sun mu lv mi sp mi sonra adam senden paypal hesabını isticek 5 dakka sonra dönücek sana LV =
Equip =
SP =
account = oyun idsi
char name = 1699
50 euros
gibi bişey vercek 12 saat cıkcan oyundan girdiğinde aldıkların iventory de sp aldıysan önünde olcak

hayır normalde 10kat exp alırken burda 11kat exp veriyor günde1 defa kendimi resleye biliyorum 3 defa instant 3 defa reverse return kullana biliyorum %5 atağım artıyor %5 defansım artıyor bunun için 350 silk ödüyorsun kesinlikle almamanızı tavsiye ederim bilsem almazdım ben

Yukarı Alt