Takımı
Besiktas
Evet rte'nin Övdüğü Cumhuriyetin büyük yatırımı olan Kadıköy kartal metrosu Faaliyete geçtikten Sonra beklenen Açılmada geldi İETT'den. Neymiş Cumhuriyetin en Büyük metro yatırımı Aynı işi İzmir'de Aynı Malzeme ve işçilik ile Metresi 56 liraya yapılırken İstanbula yapılan Metronun Metresi 162 lira Durmak yol Soymaya devam...

İstanbul’da toplu taşıma fiyatları yeniden belirlendi. Bazı hatlara yüzde 50′ye varan oranlarda zam yapıldı.

İstanbul- İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısından toplu taşımaya zam kararı çıktı.

Buna göre İETT otobüsleri ve Özel Halk Otobüslerinde 1.75 lira olan ilk biniş ücreti 1.95 liraya yükseltildi. Öğrenciler için 1 liradan 1.10 liraya çıkarılırken, öğretmen ve yaşlılar için de 1.20 liradan 1.35 liraya çıkartıldı.

İDO Sirkeci-Harem araba Vapuru, Şehir Hatları Vapurları ve özel deniz motorları elektronik bilet ile aktarmalarda birinci aktarma 1.20 liradan 1.40 liraya, ikinci aktarma da 1.20 liradan 1.30 liraya yükseltildi. Yine 1.20 lira olan 3,4 ve beşinci aktarma ücretleri ise değişmedi.

En yüksek zam jeton fiyatına

Aylık mavi kart ücretleri 140 liradan 155 liraya, öğrenci için 70 liradan 75 liraya, öğretmen ve yaşlılar için de 80 liradan 90 liraya çıkartıldı.

En yüksek zam ise şehir hatları, özel deniz motorları ve raylı sistemlerde 2 lira olan jeton fiyatlarına geldi. Jeton fiyatı yüzde 50′lik artışla 3 liraya çıktı. Kartal-Adalar arasında 3.5 lira olan fiyat ise değişmedi.

neyse küfrediyorum içimden arabam olsa 80 kuruşa gideceğim yola 2 lira veriyorum hemde havsız sıkışık ayakta

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bir ara tam akbil 1.250'ydi , şimdi 2 tl olmuş.Yakında taksiyle gitmek zorunda kalacağız.

Kemalist demiş ki:
Bir ara tam akbil 1.250'ydi , şimdi 2 tl olmuş.Yakında taksiyle gitmek zorunda kalacağız.
3 kisi veya uzerinde kisa mesafede daha avantajli oluyor.1-2 lira oynasada oturarak, daha hizli ve tam istedigin yere gidiyorsun :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
BonezCrusher demiş ki:
nasıl para kazancaklarını daha dorusu afedersiniz ama nasıl gömceklerini şaşırdılar ya
Birinci ogretim harclari kalkti ya guya ogrenciye yardim yapacak, ki bunu oneren ogrenciler hapiste; simdi en cok kullanilan yerden para aliyor.

Takımı
Besiktas
Yakın arkadaşlarımdan Birisi Bu adamı Deccal'e benzetiyor Aslında benzetme değil Eminim Abi diyor bu adam Deccal'in Ta kendisidir. Usul Usul Bende'de yer Etmeye başladı bu düşünce.

Castiel demiş ki:
Yakın arkadaşlarımdan Birisi Bu adamı Deccal'e benzetiyor Aslında benzetme değil Eminim Abi diyor bu adam Deccal'in Ta kendisidir. Usul Usul Bende'de yer Etmeye başladı bu düşünce.
Desene yakinda ben tanriyim dicek :D

Lemonade demiş ki:
Castiel demiş ki:
Tayyip' i üzmek Allah' ı üzmektir out...

Maddy demiş ki:
Lemonade demiş ki:
Castiel demiş ki:
Tayyip' i üzmek Allah' ı üzmektir out...
Oha harbi boyle bir mevzu gecmisti gecenlerde bir cemaat kitapmi ne bastirmis bu sekil.

Takımı
Besiktas
Arkadaşlar bu Ciddi bir konu. Bazı Muhafazakar kesim rte'nın Modern Peygamber oldugunu düşünüyor. Bkz; Bizim Muhasebe'cimiz Adamın bana kazık atmayacağını bilsem sövecem Konuyu her açtıgında.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Castiel demiş ki:
Arkadaşlar bu Ciddi bir konu. Bazı Muhafazakar kesim rte'nın Modern Peygamber oldugunu düşünüyor. Bkz; Bizim Muhasebe'cimiz Adamın bana kazık atmayacağını bilsem sövecem Konuyu her açtıgında.
2 komure kanan insanlara ne demeli? Halki ac birakti RTE. Elektrik faturasini odeyemeyen koye buzdolabi veriyor ve bu aptal insanlar da buna kaniyor. Insan bi sorgular neden odeyemiyorum bu faturayi diye. Gelen zamlardan dogudaki kacak elektigin senin faturana yansidigini ana muhalefet partisi liderinin giremedigi ustelik milletvekili oldugu ulkede giremedigi serefsiz Suriye askerlerinin kaldigi kampa suyundan tut gunes kremine* (evet it herifler o kadar simarmis ki gunes kremi talebinde bulundular) kadar her seyi ucretsiz verip senin vergine eklendigini bir sorgulasalar keske.
Kisacasi; semsiye yine acilmadi. Paso ile eski para diliminde 45 bin Turk Lirasi bastigim zamanlari bilirim. Simdi 75TL oduyoruz aylik. Zam ustune zam diyorum da bu daha sanirim iyi hallerimiz. Sigaraya zam gelmedi. 6.5TLlik murattinin 10TL olmasi soz konusu. Her dk zam gelen alkolu ise saymiyorum. RTE surekli diyor yurtdisinda bir paket sigara 10$ falan diye. Lan bizim milli gelirimizi dibe vuran sen degil misin? Onlarin milli geliri bizimkinin 10 kati. Asgari ucret de ayni sekilde. Milletvekillerine ayda 14binTL verecegine halkinin emekli maasina memurunun asgari ucretle calisan personelinin maaslarina zam yapsana.

Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
Castiel demiş ki:
2 komure kanan insanlara ne demeli? Halki ac birakti RTE. Elektrik faturasini odeyemeyen koye buzdolabi veriyor ve bu aptal insanlar da buna kaniyor. Insan bi sorgular neden odeyemiyorum bu faturayi diye. Gelen zamlardan dogudaki kacak elektigin senin faturana yansidigini ana muhalefet partisi liderinin giremedigi ustelik milletvekili oldugu ulkede giremedigi serefsiz Suriye askerlerinin kaldigi kampa suyundan tut gunes kremine* (evet it herifler o kadar simarmis ki gunes kremi talebinde bulundular) kadar her seyi ucretsiz verip senin vergine eklendigini bir sorgulasalar keske.
Kisacasi; semsiye yine acilmadi. Paso ile eski para diliminde 45 bin Turk Lirasi bastigim zamanlari bilirim. Simdi 75TL oduyoruz aylik. Zam ustune zam diyorum da bu daha sanirim iyi hallerimiz. Sigaraya zam gelmedi. 6.5TLlik murattinin 10TL olmasi soz konusu. Her dk zam gelen alkolu ise saymiyorum. RTE surekli diyor yurtdisinda bir paket sigara 10$ falan diye. Lan bizim milli gelirimizi dibe vuran sen degil misin? Onlarin milli geliri bizimkinin 10 kati. Asgari ucret de ayni sekilde. Milletvekillerine ayda 14binTL verecegine halkinin emekli maasina memurunun asgari ucretle calisan personelinin maaslarina zam yapsana.

Sonuna kadar destek'cinim Onur. Başlayalım doğuda kaçak elektirik kullanan Karaktersizlerden ( Askerliğimi doğuda jandarma çavuş olarak yaptım) Adamlar Trafo kuruyolar yani istanbulun bir mahallesinin günlük kullandığını elektiriği onlarda pamuk sulamak için kullanıyolar ve ne asker nede polis hiç kimse birşey demiyor bizede dedirtmediler.. Güneş kremi diyosun afedersin ben olsam o kadar yüze sırtım kaşınsa Cumhurbaşkanını çağırım gel kaşı godoş diye ( :D ) Türkiyede ekmek 450 bin Lira iken asgari ücret 350 milyondu. Sigaraya zam yapmasına sebep en kolay gelir sağlayacağı yerlerden biri olmasıdır. Tekel'i özelleştirdi bizim halkımızın çoğu sanıyor yabancılara satıldı !!! yabancı dediğimiz kişi yada kurumlar kuruluşlar sevgili rtenin damatları ve onların dayı çocukları. Gerçi onur % 40 Koyun gibi başlarına çoban arıyolar ise Ben çobanı değil koyunu suçlarım.

Yukarı Alt