İstanbul u "veremeyecekleri" belli değil miydi? AKP nin ve yandaşlarının geçim kaynağı :)

Erdoğan'ın partisi kaybederse 23 Haziranla bu iş bitmez uzar bu mevzu buraya yazıyorum.
İstanbul'u başka bir parti yönetince kendilerini İstanbul'a yabancı hissediyorlar gibime geliyor.
+1 seçim daha olur
Düşünsene İstanbul'a büyük bir yatırım yapıldığında Erdoğan-İmamoğlu ile yan yana gülümseyerek açılış yapıyor 8)
Gerçi politikacıların çıkarları halkın çıkarlarından farklıdır demiş filozofun biri

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Erdoğan'ın partisi kaybederse 23 Haziranla bu iş bitmez uzar bu mevzu buraya yazıyorum.
İstanbul'u başka bir parti yönetince kendilerini İstanbul'a yabancı hissediyorlar gibime geliyor.
+1 seçim daha olur
Düşünsene İstanbul'a büyük bir yatırım yapıldığında Erdoğan-İmamoğlu ile yan yana gülümseyerek açılış yapıyor 8)
Gerçi politikacıların çıkarları halkın çıkarlarından farklıdır demiş filozofun biri
He lastik ya bu uzayacak, gerçekten böyle düşüncesi olanları da anlamıyorum, anlayamıyorum yaa :)

Erdoğan, İmamoğlu ile yan yana açılış yapamaz mı ? Kazanırsa yapar krallar gibi hemde. Ha ben sana şöyle sorayım, diyelim İmamoğlu tekrar kazandı ve seçimlerden sonra hop AKP'ye geçtiğini açıkladı yine böyle savunmaya devam edecek misin ?

Sen hayatında kaç tane bu şekilde iptal edilen seçim gördün?

Aynı seçim İstanbulda Referandumda da Başkanlık seçiminde de yapıldı. Neden %51 le kazanıldığında bu kadar tantana olmadı anlatsana bir hele? Adam 3bin oyla kazandım dediğinde eski seçimler gibi chp nin sandıktaki oyunu siklemediği bir seçim olsa yine başa geçecekti...
Önce çıkıp 3 bin oyla kazandık dediler, sonra tvden veri akışını durdurarak provoke ettiler, günlerce mazbata vermediler. Şimdide seçimi iptal ettiler. Senin gözün yok mu kardeş gözün yoksa allah sana akıl da mı vermedi "he lastik ya bu uzayacak " diyebiliyorsun.

Son düzenleme:
ben fikirleri savunurum kişileri değil.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Sen hayatında kaç tane bu şekilde iptal edilen seçim gördün?

Aynı seçim İstanbulda Referandumda da Başkanlık seçiminde de yapıldı. Neden %51 le kazanıldığında bu kadar tantana olmadı anlatsana bir hele? Adam 3bin oyla kazandım dediğinde eski seçimler gibi chp nin sandıktaki oyunu siklemediği bir seçim olsa yine başa geçecekti...
Önce çıkıp 3 bin oyla kazandık dediler, sonra tvden veri akışını durdurarak provoke ettiler, günlerce mazbata vermediler. Şimdide seçimi iptal ettiler. Senin gözün yok mu kardeş gözün yoksa allah sana akıl da mı vermedi "he lastik ya bu uzayacak " diyebiliyorsun.
Hiçbirinde inekler, keçiler oy kullanmadı da ondan olabilir. Eskisi gibi sikleyip siklenmemesi beni bağlamıyor açıkçası, sikleseydi o zaman seçmeni eskiden de. Günlerce mazbata verilmemesinin sebebi itirazlar sonucu oyların ilçelerde yeniden sayılmasıydı. Sayım yapılırken mazbata verilmiyor zaten.

Hmm istanbulda inekler, keçiler oy kullandı demek ki bu seçimde.

Neyse şehrimin ineği, koyunu, keçisi muhtarlık, ilçe veya meclis için oy kullanmayı öğrenmiş ki 24 ilçe kazanan ak parti onun için itiraz etmedi.
Neyse bir dahaki seçime onu da öğretiriz(!)

Yukarı Alt