Bu forumda aklı başında insanlar olduğunu sanıyordum. Şurda ki yorumlara bakıyorumda acıyorum size. Milletin üzerine milletin uçaklarıyla helikopterleriyle bomba füze atılıyor ve siz hala bunu yapanlara asker diyorsunuz darbe diyorsunuz. Halk sokaklarda olmasa şuan belki 1000 lerce ölü ve yaralı vardı polisle sözde askererin" teröristlerin" birbirlerine girmesi yüzünden.
Edit yazdığımı çarpıtmayın lütfen ben 20 yaşindaki emir kulu erlerden bahsetmiyorum :)

AmIMad

Bakalım be.
İnsanları öldüren sizin 20 yaşında diye tabir ettiniz teroristler

Akgenç bunu bütün askerin üstüne yayamazsın. Daha ne oldugunu bilmeyen askerlerde vardi... Boş yapma o yüzden !

Doma$no

Bu forumda aklı başında insanlar olduğunu sanıyordum. Şurda ki yorumlara bakıyorumda acıyorum size. Milletin üzerine milletin uçaklarıyla helikopterleriyle bomba füze atılıyor ve siz hala bunu yapanlara asker diyorsunuz darbe diyorsunuz. Halk sokaklarda olmasa şuan belki 1000 lerce ölü ve yaralı vardı polisle sözde askererin" teröristlerin" birbirlerine girmesi yüzünden.
Edit yazdığımı çarpıtmayın lütfen ben 20 yaşindaki emir kulu erlerden bahsetmiyorum :)
Herkes aynı şeyi diyor zaten kimse darbeyi savunmuyor.Darbelerde ülkemizin ne kadar geriye gittiğini inkilap derslerinden bile öğrenebiliriz.Burda bahsedilen teslim olan asker neden hangi kafayla linç ediliyor? Madem gerçek bir darbe var neden halk sokağa düktürülüyor birileri tarafından?Tanka sopayla vuralım ve ölelim diye mi? Madem bunu yapan 1000-2000subay asker geriye galan 800-900bin askerimiz enden müdahele edemiyor terörist olmayan? Halkın mı müdahele etmesi lazım

Doma$no

Herkes aynı şeyi diyor zaten kimse darbeyi savunmuyor.Darbelerde ülkemizin ne kadar geriye gittiğini inkilap derslerinden bile öğrenebiliriz.Burda bahsedilen teslim olan asker neden hangi kafayla linç ediliyor? Madem gerçek bir darbe var neden halk sokağa düktürülüyor birileri tarafından?Tanka sopayla vuralım ve ölelim diye mi? Madem bunu yapan 1000-2000subay asker geriye galan 800-900bin askerimiz enden müdahele edemiyor terörist olmayan? Halkın mı müdahele etmesi lazım? Senaryo diyenlere laf atılıyor? 11Eylül saldırısıda bir senaryoydu ama ticaret merkezi ikiz kuleler yıkıldı ve 3000-4000 insan öldü?

AmIMad

Bakalım be.
Onlara Asker diyen sizlersiniz ben vatan hainni demeyi tercih ediyorum ben zaten dikkat eterseniz askerlere laf söyledigim yok. Sizin anlama kapasiteniz bu kadar

Yukarı Alt