Doma$no

Suçuda kendi uydurduklari paralellerin üstüne attilar oh tertemiz.Erdogan padisahim cok yasa diye geziyor koyunlar simdi.2gun sonra vatani akp kurtardi diyecekler.Kendi hazirladiklari bir filmdi kisa sürdu.Olan ölen insanlara oldu her zaman oldugu gibi.Gezi zamaninda sokaga cikan herkes terroristti sk.di kendi cep telefonuyla baglanip sokaga cikin diyor.Ama kendi kim bilir hangi siginakta.Halkin adami 20bin korumayla geziyor kefenimizle ciktik diyor.Halkta alkisliyor.Nasil bir ulkeyiz biz yav.Dolar dabah 2.85ti simdi 3.03 trilyon jatrilyonlar kazandilar böyle balon olay yaratarak.hem para kazandilar hem kahraman oldular.Demokrasiyi cikin koruyun diyorlar.Lan 2gun once anayasayi kabul etmuyoruz diyen bu avanaklar degilmiydi simdi hepsi demokrasi cicegi oldu.

Suçuda kendi uydurduklari paralellerin üstüne attilar oh tertemiz.Erdogan padisahim cok yasa diye geziyor koyunlar simdi.2gun sonra vatani akp kurtardi diyecekler.Kendi hazirladiklari bir filmdi kisa sürdu.Olan ölen insanlara oldu her zaman oldugu gibi.Gezi zamaninda sokaga cikan herkes terroristti sk.di kendi cep telefonuyla baglanip sokaga cikin diyor.Ama kendi kim bilir hangi siginakta.Halkin adami 20bin korumayla geziyor kefenimizle ciktik diyor.Halkta alkisliyor.Nasil bir ulkeyiz biz yav.Dolar dabah 2.85ti simdi 3.03 trilyon jatrilyonlar kazandilar böyle balon olay yaratarak.hem para kazandilar hem kahraman oldular.Demokrasiyi cikin koruyun diyorlar.Lan 2gun once anayasayi kabul etmuyoruz diyen bu avanaklar degilmiydi simdi hepsi demokrasi cicegi oldu.

Ben artık FETÖ ile aralarının kötü olduğunu düşünmüyorum dostum, ulan herşeyde FETÖ diyor çık bi açıklama yap ha yapsa inanacaklarmı ayrı mesele ama artık ayağına iğne batsa hükümetin fetö.

Doma$no

Demokrasi diye sokağa çıkıp askerin kafasını kesmek süper bir hareket.Rezil olduk dünyaya.

Şu fotoğrafa bakın.Askeri saran vurmaya çalışan adamalrın 1i Türk'e benziyor mu.Arap anasını sattıklarım.Özellikle çağrılmış olaya.

Yazık

Doma$no

Menemen olayında Kubilay'ı öldüren de bunların dedesi, Sivas'ta oteli yakanda bunlar başımızdakilerde onlar zaten.Demokrasi diye sokağa çıkıp askerin kafasını kesen linç eden de bunlar.

Barzo

Darbe yapılmak istense çok başarılı bir şekilde yapılır. Amaç yapılıyormuş yada yapılacakmış gibi göstermek ve işin sonunda bu olaydan kar ve prim elde etmekti ve başarılı olundu. İnsanlar peygamber(haşa) yerine koyduğu kişileri şimdi Allah(haşa) yerine koymaya başladı bile

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu gercekten bir darbeyse cok mantiksiz bir is yapilmis. Ilk hamlenin ustleri ele gecirmek olmasi gerekmiyor mu ? Kopruyu kapatmak , trtyi ele gecirmek gibi artistlikleri niye yaptilar anlamadim. Sadece dikkat cekmek icin yapilmis eylemler vardi ortada.

Darbenin olmadigi bence de iyi oldu , yuzde 50'nin sectigi adama darbe yapip bir seyler kazanamazsin. Bildigin ulke suriye'ye donerdi.

Cuma akşamı 9da köprü kapatarak darbe yapıldığı nerde görülmüş. Pazartesi hiçbir şey olmamış gibi devam.

Takımı
Galatasaray
Bu gercekten bir darbeyse cok mantiksiz bir is yapilmis. Ilk hamlenin ustleri ele gecirmek olmasi gerekmiyor mu ? Kopruyu kapatmak , trtyi ele gecirmek gibi artistlikleri niye yaptilar anlamadim. Sadece dikkat cekmek icin yapilmis eylemler vardi ortada.

Darbenin olmadigi bence de iyi oldu , yuzde 50'nin sectigi adama darbe yapip bir seyler kazanamazsin. Bildigin ulke suriye'ye donerdi.
Seçimle yıllardır hiçbir şey kazanılmadığı gibi bundan sonra da kazanılamayacak.Ülke daha beter olacak suriyeye benzemek neymiş.

edit: dün gerçek bir darbe olsaydı o yüzde %50lik kesim pencereye çıkmaya korkacaktı nasıl ki 2 el silah sesine yere yattıkları gibi alayı dümen alayı korkak bunların ve %50 falan da değil inanmıyorum.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Seçimle yıllardır hiçbir şey kazanılmadığı gibi bundan sonra da kazanılamayacak.Ülke daha beter olacak suriyeye benzemek neymiş.
Ülke suriye'den daha beter olamaz suriye de savaş durumu var , taş üstünde taş kalmamış her yer bombalanıyor , bundan daha beteri yok zaten.
Seçimle kazanılmayan başarı herhangi bir ilerleme getirmez , kumdan kale gibi. Bugün sen yaparsın yarın gelir başkası yıkar , aynı acılar tekrar yaşanır. Kafaların değişmesi lazım oda çok zor , belki 100 yıl sonra...

Arkadaşlar darbeyle gelen darbeyle gider. Fikri her benimsemeyen darbe yapsın o zaman. Siyasete değil askerliğe oynayalım? Bırakalım da herkes kendi işini yapsın.

Darbe demokrasi ve insanlık ayıbıdır.

Doma$no

Ordudan Atatürkçüleri temizlemeyesüs oldu.Aynı şekilde yargıyı ve yasamayıda ele geçirirler.Zaten başlamışlar bile gözaltılara.

SolidOnline

Solid Online - 90 Cap
Şurada bile %50 lik kesime laf söyleyenler var. Cidden sizlere acıyorum, tiksiniyorum.
Mevzu ne AKP, ne Tayyip, ne CHP, ne MHP nede başka bi parti.
Biri %50 'lik kesim silah sesi duyunca yattı demiş, acaba kendisi o sırada nerelerdeydi?
Vatan elden gidiyor, vatanı yıkmaya, yakmaya çalışıyorlar siz halen daha Tayyip düşmanlığına devam ediyorsunuz.
Tayyip'e yine düşman gör ama şu süreçte, devletinin milletinin yanında ol.
Saygılarımızla.

Yukarı Alt