"İstanbul bana çok uzak!"
Timsah'ın yıldızı Sercan da konuşmak için FANATİK'i seçti. Transferin gözde ismi, “İstanbul takımları beni istiyor ama hayalimi süsleyen takım Atletico Madrid... Bu hedefime ulaşacağım” dedi.

İki sezondur İstanbul devlerinin transfer gündeminden düşmeyen, saha dışında da attığı her adım olay olan Sercan Yıldırım, Avusturya kampı çalışmalarında FANATİK’in sorularını yanıtladı. Söze geçtiğimiz sezonki performansıyla ilgili başlayan golcü futbolcu, “Geçen sene yüzde 60 performansla oynadım. Bu sene çok iyi hazırlanıyorum ve yüzde 100’le mücadele edeceğim. Herkes gerçek Sercan’ı görecek. Her gün gazetelere çıkmak istemiyorum, bu beni sıkıyor ama alışmalıyım. Kampa gelmeden 3 gün önce Bebek’te kahve içerken bile fotoğraf çekmek için magazin gazetecileri izin istedi, verdim. Ne yapabilirim ki!” dedi. Hakkındaki transfer söylentileriyle ilgili de yorum yapan Sercan, “Henüz yıldız futbolcu olduğumu sanmıyorum. İyi işler yapmalıyım. İstanbul kulüpleri istiyor, ama benim hedefim Madrid’de yaşamak. Atletico Madrid takımı tam bana göre. Hayallerimi o takım süslüyor. Yurt dışına bir gitsem, bir daha dönmem” ifadelerini kullandı.

‘Bizim için her kupa hedef’

Bursaspor için artık her kupanın hedef olduğunu vurgulayan Sercan Yıldırım, “Oynadığımız hazırlık maçında yorgunluk da çok olduğu için galip gelemedik belki ama resmi bir karşılaşma olsa rakibimize sahayı dar ederdik. İlerisi için yorulmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Yıldız oyuncu son olarak da, “Beni Raşit Çetiner ortaya çıkardı. Yoksa şimdi buralarda olur muydum bilemiyorum. Onun hayatımda önemli bir yeri var” açıklamasını yaptı.​

Fanatik ^^

Yalan bu :P
Kendi gözlerimle görmüştüm röportaj'da sercan aynen şöyle dedi
' Herkez biliyor hayalimdeki tek takım M.United Şampiyonlar liginde en az bir gol atarsam bu tür takımların gözü bende olucaktır bunu biliyorum ' :P

Yukarı Alt